ПМСница• 11 февраля 2023
Как збільшити розмір шапки?
Матеріал шерсть+віскоза+поліестер. Купила онлайн, розмір one size, але тисне(
ПМСница
• 11 февраля 2023
Ответ дляЦаревна Лягушка
а у меня другая проблема: как уменьшить?
Я щоб зменшити прала в гарячій воді вручну, то допомагало. А от збільшити не дуже знаю
ПМСница
• 11 февраля 2023
Ответ дляНеугомонная
Намочити і погладити утюгом, можна і плаття з шапки зробити))
Дуже дякую! Йду пробувати.
Замороженная селедка• 11 февраля 2023
Я мочила и натягивала на 3х литровую банку. Правда, слишком сильно растянулась....
75В• 12 февраля 2023
Она сама растянется,ничего не делайте,получиться растяннутое нечто.я когда то в еле теплой воде постирала,с нее мешок стал)))))
ПМСница
• 12 февраля 2023
Ответ для75В
Теж думала потягнеться, але результату немає. Місяць ношу вже. Голова аж болить, якщо довго ходити(