Катя и Маша-3ad8• 11 февраля 2023

Планшет для школи с моб. інтернетом

Підскажіть на що звернути увагу. Може хтось має може порадити модель. Щоб дитина могла брати до школи і користуватися на уроках для проходження тестів завдань онлайн. Дякую.
VedmaS• 11 февраля 2023
Подивіться самсунг С6 лайт з LTE. Непогана недорога модель.

автор Катя и Маша-3ad8 • 11 февраля 2023
Ответ дляVedmaS
Дякую
Аксинья Максимовна• 12 февраля 2023
Я купила сыну blackview tab13 , отличный планшет. Главное преимущество- аккумулятор. Очень долго держит.
kabatosa• 12 февраля 2023
Повно сайтів по підбору, ставите фільтри і обираєте те що вам потрібно
автор Катя и Маша-3ad8 • 12 февраля 2023
Ответ дляАксинья Максимовна
Дякую