ЯниЯ• 11 февраля 2023
Фото. Столешница = фартук из одного керамогранита. Как такое сделать?
Почитала темы здесь и вижу, что можно не искать в тон фартуку плитку, а сделать из керамогранита, того же, что и фартук, формат 120*60, нужно всего чуть меньше 4 метров. Ещё хочу столешницу под окно и подоконник из того же кеиамогранита. Стоит ли так делать и кто такое делает? Egger H1312 ST10, что не каждый мастер одобрит такой ход. На фото плиточка и мои попытки подобрать идентичную столешницу. Дайте совет, идеального решения не могу найти без помощи.
Тракторні війська• 11 февраля 2023
Дало в рукастом мастере. Крайне сложно идеально керамогранит прирезать на столешницу. Можно искусственный камень подогнать в +- тон, но цифра столешницы будет немалая. Еще, новая европейская тенденция, делать борт (фартук) не высокий, не до верхних ящиков. И вообще, модно уже без них. Тогда делают все в искусственном камне. Красиво и стильно.
КрытыхРынков• 11 февраля 2023
Зачем что-то самостоятельно искать. Делегируйте этот вопрос мебельщику. Такие консультации безоплатны
ЯниЯ
• 12 февраля 2023
Камень очень дорого, но два прекрасных варианта сегодня видела. Не стала примерять так как ценник 350 и 450 долларов за метр. А у меня там 3,7м+ поворот 0,33м. Так что выходит одна столешница под 2тыс долл. По расцветке наиболее подходят столешницы тех фирм, которые мой мастер не рекомендовал ставить по причине недолговечности в мокрой зоне. Фартук уже выложен.
ЯниЯ
• 12 февраля 2023
Ответ дляКрытыхРынков
Мастер сказал берите egger всё будет ок. В еггере только Сонора и еще Белый хромикс похож, но выглядит как будто там уже пятна от кастрюль. Может на большой площади будет картина другая или надо привыкнуть к этой моде на потёртости.
Алгонавт• 12 февраля 2023
Ответ дляЯниЯ
Вот еще
Мені здається, що на 1 фото поверхня не рівна. Важко буде потім в догляді якщо туди розвивається бруд
Болтушка Му• 12 февраля 2023
Я не совсем понимаю в чем проблема. Ну хотите из керамогранита, берете эту плитку и делаете. Конечно мебельщик этим не будет заниматься. Это делает плиточник. От мебельщика надо уложить основание. Но ни дсп, ни в коем случае.
КапитанльнаЯ• 12 февраля 2023
Автор, Ви наполягайте мебельщику на тому, що хочете, бо мені теж мій втюхував стандарт - без ручок фасади, два яруса, те не роблять, так не вийде, а я йому фото з пінтересту, всі свої фантазії втілила. Зараз спробую фото знайти, як в моєї подруги зроблено - стільниця і фартух з одного матеріалу, дуже гарно, лаконічно, практично в догляді.
ЯниЯ
• 12 февраля 2023
Ответ дляКапитанльнаЯ
Так, гарно. У мене вже керамограніт на стіні, стінові панелі не хотіла, бо газова плита, та й не дуже я чтстюля, тому плитка на столешню було б супер, щоб мити чим завгодно.
ЯниЯ
• 12 февраля 2023
Ответ дляКапитанльнаЯ
Ви молодець, а свою кухню вже встановили?
КапитанльнаЯ• 12 февраля 2023
Ответ дляЯниЯ
Я не зрозуміла, думала, що немає нічого, так в чому тоді питання? На стільницю таку ж плитку покладіть, як на стіні у Вас уже є.
КапитанльнаЯ• 12 февраля 2023
Ответ дляЯниЯ
Так, вже 2,5 роки, в мене плитка, яку я дуже хотіла, шукала.
ЯниЯ
• 12 февраля 2023
Ответ дляАлгонавт
Так ви праві, я теж за це думала, особливо, якщо на стільниці щось з мукою робити або тістом. Та й біля плити завжди треба змахнути бризки.
ЯниЯ
• 12 февраля 2023
Ответ дляКапитанльнаЯ
А ви не підкажете, це ж треба основу а потім край чимось обгортати, це ж ні плиточник і не мебляр не візьмуться, напевне треба шукати хто виготовить стільницю і обклеїть її плиткою?
КапитанльнаЯ• 12 февраля 2023
Ответ дляЯниЯ
Ой, робіть гладку поверхню, бо будете кожний раз лаятися, як будете мити, чи протирати. Вчора мила в санвузлі неріану плитку, то намучилася.
ЯниЯ
• 12 февраля 2023
Ответ дляБолтушка Му
Вся кухня ДСП будет.
ЯниЯ
• 12 февраля 2023
Ответ дляКапитанльнаЯ
Дуже любопитно побачити, чи можете показати кухоньку Вашу?
КапитанльнаЯ• 12 февраля 2023
Ответ дляЯниЯ
Сестра у ванні робила собі стільницю з плитки, я не вникала в технологію, мабуть плиточник/будіаельник з меблярем повинні узгоджено все зробити, заміри, щоб все було чітко, підігнано, каркас з гіпсокартону. Почитайте, як таке в експлуатації, чи можна, наприклад, відбивні гамселити.
ЯниЯ
• 12 февраля 2023
Ответ дляКапитанльнаЯ
Точно, про відбивні я й не подумала, і про шум від цокання по плитці і по звичайній стільниці. Треба думати.
ЯниЯ
• 12 февраля 2023
Ліричний відступ. Що цікаво, що багато обирають плитні матеріали саме чоловіки. Мені дуже дивно це, бо кухня ніби жіноча територія. Жінок мало в салоні меблевих матеріалів, а якщо і є, то у супроводі чоловіка і майстра. Чоловіки теж там маялись носились з матеріалами. Якщо ти сам то важкувато.
КапитанльнаЯ• 12 февраля 2023
Ответ дляЯниЯ
2,5 роки показувала, хвастала
, зараз пошукаю фото. Перших 2 фото стара кухня, їй 10 років, 3 і 4 нова зразу після установки необжита ще.
ЯниЯ
• 12 февраля 2023
Ответ дляКапитанльнаЯ
2,5 роки показувала, хвастала
Дуже професійно. Біла кухня це у ідеальної господині буває! Все як зараз радять самі модні блогери і про два холодильника то взагалі супер рішення. Дякую, що поділились. Це фарбований МДФ?
КапитанльнаЯ• 12 февраля 2023
Автор, восени були з дітьми в Іспанії, знімали житло, то там і стільниця, і робоча поаерхня і підвіконня зроблені з граніту, на жаль в мене фото немає, а є лише моєї в пральні, то саме з такого граніту там було все зролено, дуже симпатично, і класно в догляді, протер після готування, ніяких швів, лише в кутах. Поцікавтеся ціною питання, можливо зараз попит зменшився, можна знайти дешевше, бажано напряму, а не в посередників.
КапитанльнаЯ• 12 февраля 2023
Ответ дляЯниЯ
Так фарбований, про ідеальну, то Ви перебільшуєте, навпаки на білому зразу все видно, протираєш відразу, а то я не люблю потім намивати довго все.
КапитанльнаЯ• 12 февраля 2023
Автор, а ще таке питання, а чому Ви вирішили стільницю прямо в тон робочої стінки, вона у Вас така спокійна, базова, нейтральна, що стільницю можна просто з фасадами зтусувати? І не зрозуміла про вікно, Ви хочете стільницю в рівень з підвіконням, чи як? Покажіть, як у Вас розташовний фартух, як кухня буде? Обожнюю теми про інтер´єр, на жаль, зараз мало (((.
ЯниЯ
• 12 февраля 2023
Так, щоб втілити цю мрію, я трохи зменшила і припідняла вікно, коли міняли на склопакети. Тепер вузеньке, нажаль, вікно , але мені так набридло сонце в усіх кімнатах зашторюємо, бо квартира дуже сонячна, а на кухні кожну крапельку видно на сонці.Тож хотіла не таку замліплюючу очі кухню. Фото десь треба шукати. Є тільки проект якою приблизно буде кухня.
КапитанльнаЯ• 12 февраля 2023
Ответ дляЯниЯ
Як знайдете, то покажіть, будь ласка, цікаво. Ще згадала про стільниці, на старій кухні егер - 10 років, як нова, на цю теж хотіи егер брати, а наш мебельник сказав, шо не радить, що вони зіпсувалися, порадив Арпу, та й у егера тоді не було з вибору того, що мені потрібно, взяли Арпу, ніяких нарікань за 2,5 роки немає, задоволена. Я до того,що, можливо, це розширить Вам діапазон кольорів стільниць, серед 2 фірм. І ще, ми були не лише на Віярі, а ще пару меблевих складів відвідали, фірм, і той же егер був в таких кольорах, в яких не було в інших. Ну і перед тим, як робити, ми рахували проекти у фірм/мебельників , ціни були від 45 до 100 з лишнім тисячі, нам обійшлася за 52, ніби.
Болтушка Му• 12 февраля 2023
Ответ дляЯниЯ
Вся кухня ДСП будет.
Ну звісно що корпус робиться з дсп. Але ж ми про стільницю говоримо. Я пишу щоб в ніякому разі не брали дсп в якості основи під плитку. Бо я вже послухала мебляра і чоловіка, а потім потерпала від їх дурні. В мене на кухні стільниця з керамограніту, у ванній стільниця з керамограніту, у душовій стільниця з керамограніту. І скрізь різне виконання. А от з приводу відбивних, то я не стукаю нічого на стільниці)) але ж і відбивні хто зна коли робила, ми їх не їмо. Нам більше стейки до вподоби.
Фима Собак• 12 февраля 2023
В меблевих салонах є можливість купити стільницю та лист МДФ в однаковому дизайні. Лист цей товщиною десь 3 мм, просто приклеюється до стіни. Виходить монолітна поверхня без жодного шва. У мене так було до ремонту. Дуже вдале рішення!
Болтушка Му• 12 февраля 2023
Ответ дляФима Собак
Так у автора вже є фартук і він з керамограніту. В цьому ж і питання.