ЯниЯ• 11 февраля 2023
Фото. Столешница = фартук из одного керамогранита. Как такое сделать?
Почитала темы здесь и вижу, что можно не искать в тон фартуку плитку, а сделать из керамогранита, того же, что и фартук, формат 120*60, нужно всего чуть меньше 4 метров. Ещё хочу столешницу под окно и подоконник из того же кеиамогранита. Стоит ли так делать и кто такое делает? Egger H1312 ST10, что не каждый мастер одобрит такой ход. На фото плиточка и мои попытки подобрать идентичную столешницу. Дайте совет, идеального решения не могу найти без помощи.
Из Хацапетовки• 12 февраля 2023
Із усіх варіантів мені найбільше сподобався egger Сонора. Подумайте над більш легкими рішеннями, для чого вам ці заморочки з керамогранітом, який не беруться класти.
Болтушка Му• 12 февраля 2023
Ответ дляЯниЯ
А ви не підкажете, це ж треба основу а потім край чимось обгортати, це ж ні плиточник і не мебляр не візьмуться, напевне треба шукати хто виготовить стільницю і обклеїть її плиткою?
Край у керамограніту не обгортається. По перше це прочний матеріал, тому не треба захищати край, як у звичайної плитки. По друге це естетика тонкої стільниці. В цьому і є фішка керамограніту, щоб край був не більш 1,5см, а в основному 1 см. Але, якщо Вам потрібно край закрити, то є металевий профіль. А ще є такий прийом, коли край керамограніту заточують під певним кутом, щоб він казався ще тонкішим.
Ось приклади з інтернету. Перші фото з товстим бортиком то звичайна плитка. Там де керамограніт можна бачити тоненьку полоску, яка виділяється від основи і трішки має нависання.
ЯниЯ
• 12 февраля 2023
Ответ дляБолтушка Му
Фото 5 дуже шикарно. Стильно. Якост виходить що кухня у мене маленька і темного кольору побоююсь. Хоча в салоні сподобались зоґразки темного фасаду. І плитка одразу заграла інакше. Бежева гамма складна в поєднанні. На контрасті ефектніше. На темні кольори не наважусь. Впринципі напевне зупинюсь на еггер білий хромікс .
Болтушка Му• 12 февраля 2023
Ответ дляЯниЯ
Він дуже пасує.
Я теж люблю темні кольори, але маю кухонний шкаф графітового кольору, це жах в використанні, я його ніколи не можу привести до чистого вигляду, чим тільки не терла. Більше з темним не зв´язуюсь.
Бяки-козяки• 13 февраля 2023
Ответ дляКапитанльнаЯ
2,5 роки показувала, хвастала
, зараз пошукаю фото. Перших 2 фото стара кухня, їй 10 років, 3 і 4 нова зразу після установки необжита ще.
Помню Вашу кухню. Пол остался от прежних хозяев квартиры? Верно?
Бяки-козяки• 13 февраля 2023
Ответ дляКапитанльнаЯ
Як знайдете, то покажіть, будь ласка, цікаво. Ще згадала про стільниці, на старій кухні егер - 10 років, як нова, на цю теж хотіи егер брати, а наш мебельник сказав, шо не радить, що вони зіпсувалися, порадив Арпу, та й у егера тоді не було з вибору того, що мені потрібно, взяли Арпу, ніяких нарікань за 2,5 роки немає, задоволена. Я до того,що, можливо, це розширить Вам діапазон кольорів стільниць, серед 2 фірм. І ще, ми були не лише на Віярі, а ще пару меблевих складів відвідали, фірм, і той же егер був в таких кольорах, в яких не було в інших. Ну і перед тим, як робити, ми рахували проекти у фірм/мебельників , ціни були від 45 до 100 з лишнім тисячі, нам обійшлася за 52, ніби.
У меня тоже Арпа, довольна конечно. Маме поставила Еггер из- за разницы в цене. Но хорошо смотрится и в эксплуатации жалоб от мамы нет. Показывала уже кухню мамы