Бурундучиха• 12 февраля 2023
У Вас є зараз борги?
Кредитку теж враховуємо. І , якщо можна, напишіть, на що пішли позичені кошти.Ніколи не приходилося мені позичати кошти, а за цей рік так все помінялося у нас всіх, що все змінилося, на жаль
Результат:
вже голосів:
95 (43.78%)
Немає боргів зовсім
70 (32.26%)
Більше 20000
27 (12.44%)
25 (11.52%)
До 5000 грн
ПуГоФФка• 12 февраля 2023
Ответ дляLukanov
Ооо конечно жестко,работы достойной я так понимаю не предлагает никто а вот комунальные со всех сторон.....мда
Ми працюємо на українські компанії і отримуємо кошти у гривнях. Але з їх штучним курсом і цінами звичайно грошей не вистачає. Та компанія чоловіка зарізала з нового року усі доплати, отримує чистий оклад.
І ми ж не олігархи за одну послугу двічі платити)))) суми не маленькі виходять..
Радость моя• 12 февраля 2023
Ответ дляПуГоФФка
Ні
Усі кредити, розстрочки закрили.
А Ось з комуналкою не зрозуміло. Живемо на окупованій території. Вимагають сплачувати і українська сторона, і узькі свої платіжки присилають..
Перші загрожують до суду подати, а другі відрізати комунікації, виписати штраф і прогулянки ’цікавими містами’
Усі кредити, розстрочки закрили.
ого, слышала что законопроект разрабатывают, кто в зоне боевых действий или на оккупированных территориях, то от коммуналки освобождаются, у остальных у кого долги, то реструктуризация на 5 лет. Реально это пипец, как можно требовать и угрожать, люди там и так еле выживают(
ПуГоФФка• 12 февраля 2023
Ответ дляРадость моя
У мене боргів за комуналку ніколи не було, а зараз трошки є
Узьким зовсім не плачу, але, звичайно, дуже переживаю, що відключать комунікації
Xвостокрутелка• 12 февраля 2023
Ответ дляLukanov
Мы вот тоже мечтаем,когда погасим уже наконец задодженности свои но поговорили с женой,и решили,что полностью от кредиток отказываться не будем,всякие ситуации в жизни бывают,ну вот мало ли что,кто тебе например одолжит деньги ночью не дай Бог что?ну например в больнице срочно понадобятся кому писать,кому звонить?а так уже снял,да и есть ,лимит просто снижаем до комфортного..
Дома запас иметь. И одалживать у себя самого.
ЖенаАйтишнеГа• 12 февраля 2023
Ответ дляLukanov
Перед войной с женой взяли по 30 тыс на покупку машины,купили,а тут бах и война,сейчас работаю только я,ну выкручиваемся,потихоньку платим проценты и тало кредита снижаем насколько возможно,ну а что поделаешь?никто на войну не расчитывал
Вы то мужчина, то женщина ..
Пугачиха• 12 февраля 2023
Ми з чоловіком разом 20 років.
За цей час борги були декілька разів:
Онко дитини
Онко мами
В локдаун позичили на авто. За 9 місяців віддали. Позичали у друзів без %.
Все. При цьому ми ніколи не жили заможно. Навіть відкласти було важко хоч щось. А в такі часи - знайшлось з чого віддавати.
За цей час борги були декілька разів:
Онко дитини
Онко мами
Бурундучиха
• 12 февраля 2023
Ответ дляПугачиха
Ми з чоловіком разом 20 років.
За цей час борги були декілька разів:
Онко дитини
Онко мами
За цей час борги були декілька разів:
Онко дитини
Онко мами
Господи, сил Вам. Про борги через хвороби- це навіть не обговорюється, люди роблять все можливе(
Вибачте, що питаю, як ваші рідні зараз, все добре?
Пугачиха• 12 февраля 2023
Ответ дляБурундучиха
Дитина так, вже студент
Мами немає - пізно виявили. Рік боролись і не змогли.
МастерЮля• 12 февраля 2023
Только долг за два месяца по коммуналке. А так старались никогда не брать, как бы тяжело не было. Где-то от какого то круча услышала что всегда надо рассчитывать только на что уже имеешь, а не на то что должен получить. Стараюсь распоряжаться за этим принципом, планирую покупки только на то уже получила, а не так что через две недели получу зарплату и вот тогда.
Асталависта бэйби• 12 февраля 2023
Для мене кредитка то взагалі маст хев! З нею я маю все необхідне, але я дісциплинова в плані своєчасності платежів. В мене невеликий дохід, 12000 на місяць. Тому користуюсь регулярно. Зараз три договори на оплату частями, варильна поверхня взята перед війною, у грудні взяла пуховик і ось зараз, у лютому взяла бойлер. Окрім того і розраховуюсь в магазинах кредиткою, потім гашу з картки для виплат. Кредитний ліміт дають високий, мабуть тому що я постійно користуюсь кредитними коштами.
Я не на долго• 12 февраля 2023
Ответ дляОч@ров@Шк@
Про яку фінансову грамотність може йти мова при мізерних зарплатах і пенсіях,які отримують мінімум 60% українців?Тут одне з двох:або не бути фінансово грамотним або бути голодним.
Брати кредит заздаегідь знаючи, що нема можливості його повернути - не вихід.
ViktoryjaG• 12 февраля 2023
На кредитке льготный период, долг 25 тыс. Но это мне все лень сходить валюту поменять и закинуть на счет.
Фокус-Покус• 12 февраля 2023
Трохи не вистачало на машину,позичила в сестри,ще трошки і розрахуюся.Думала-думала і війну ризикнула
Уравнобешенная• 12 февраля 2023
Не люблю кредиты. Предпочитаю отлаживать з зп на фин подушку, или же ищу новую работу
Бурундучиха
• 12 февраля 2023
Ответ дляПугачиха
Дитина так, вже студент
Здоров‘я всій вашій родині

Доставучая• 12 февраля 2023
Ответ дляЯ не на долго
У них і доходи стабільні.
А коли людина бере в борг з доходами, які не покривають борги, а на авось щось станеться і грошей привалить, це дорога в нікуди.
Вы там были? Могу сказать,что не все так радужно,как вы говорите. Работу и там можно потерять и вышвырнут из квартиры в два счета,а не как у нас
Гуру троллинга• 12 февраля 2023
Коммунальные за прошлый месяц ещё не оплатила.
Перевыплаченное пособие в сумме €2400 :(
В каждой бочке...• 12 февраля 2023
За місяць до війни купили квартиру. Боргу залишилось ще 6000дол, платимо.
Copy-Paste• 12 февраля 2023
Є розстрочка за ноут і за навчання. Сумарно на 47тис грн. Але є запас грошей і зп вистачає. Просто так зручніше, ніж всю суму одразу віддати.
С перепою• 13 февраля 2023
Нажаль -35000грн на кредитках, нічого глобального, просто треба якось жити, орендувати житло, а я сама з дитиною, то трохи сутужно зараз.
С перепою• 13 февраля 2023
Ответ дляРадость моя
Та, земельний податок теж казали під час ВС платити не треба, а на тому тижні на сайті отг виклали список «боржників» на десять мільйонів гривень.
Замыленная• 14 февраля 2023
У мене борг 7 тисяч грн.на кредитці. Наче і переводжу з зарплатної карти все, але зп мінімалка, але потім купую щось чи ліки, знову стає така сама сумма. Перед цим, восени був, майже погасила, але у січні розбила смартфон, не мала ні зв´язку, ні інформації ніякої протягом дня(ті ж тривоги), не могла з дітьми і чоловіком бути на зв´язку,тож купила новий телефон(якраз 7 тисяч гривень).Вірю, що виплачу за 3 чи 4 місяці. Але згорів фен(йому 4 місяці, може по гарантії щось вийде зробити)
Бурундучиха
• 14 февраля 2023
Ответ дляЗамыленная
У вас все вийде , зараз період, який потрібно пережити

Замыленная• 14 февраля 2023
Ответ дляБурундучиха

Дякую! Вам гарного здоров´я і настрою! Свято ж сьогодні.
Бурундучиха
• 14 февраля 2023
Ответ дляЗамыленная
Ви, мабуть, молодші за мене)
Для мене зараз свят немає( дн рідних виняток).Настрій на 0, хоч боргів, дякувати Богу, немає
Замыленная• 14 февраля 2023
Ответ дляБурундучиха
Ви, мабуть, молодші за мене)
Думаю не молодша,(мені 47) і теж для мене не свято, і інших не хочу.телік теж не дивлюся, фільми на грунті теж не можу..зараз читаю, багато у порівнянні з попередніми роками. А свято, ну багато прийшло повідомлень від знайомих,то я захопилася, і просто захотілося Вам побажати щось хороше. .