ротцвеники• 12 февраля 2023
Покажіть свої літні сукні
Дівчатка, щось нічого не можу знайти нормального. Покажіть, що ви купили на літо з нового.
Дуболом• 12 февраля 2023
Ще рано, не купую так рано сукні, я в Україні, у нас ще зима, весна аж потім літо.
Дерево береза• 12 февраля 2023
Ще нічого, чекаю. Хочу купити плаття в білизняному стилі, щось типу халату і джинсове.
КараПузовна• 12 февраля 2023
А я как начинаю в сезон сукні рассматривать, так только и приходится себя останавливать, ну куда еще одну, хватит уже
Бензопирен• 12 февраля 2023
Ответ дляКвартираЧья
Ось нова, але ще не приїхала
І купальником похвалюся
Це сукня від ральфа?
Просериарила молодость• 12 февраля 2023