Называйте меня Повелитель• 12 февраля 2023

В мене також чек на 1000 грн за продукти, але в Англії.

Чисто для порівняння, ніякої політики, але я до того, що ціни на продукти в Україні напевно вже зашквар
автор Называйте меня Повелитель • 12 февраля 2023
Закупка також не раціональна, підлаштована під доньку,яку складно накормити.

Ластоноша• 12 февраля 2023
У вас там їжі не дуже, ми витрачаємо 30-40 за раз🙈, та нас троє достатньо дорослих і багато овочів, фруктів, ягід. І це на 3 дні приблизно.
ТетяСвета-МечтаПоэта• 12 февраля 2023
АЛДИ?
гражданинГрубиян• 12 февраля 2023
Автор, складно зрозуміти скліьки ви купили. Одне авокадо чи сітку, помідорів 100 грн чи 250. Ну таке
Аноним Анонимыч• 12 февраля 2023
То есть вы хотите сказать,что в Англии дешевле ? Просто не пойму к чему тема
Romawka8• 12 февраля 2023
Просто ( в неньці меньші зп, і продукти дорожчі( як так бл@ха
Ластоноша• 12 февраля 2023
Ответ дляТетяСвета-МечтаПоэта
АЛДИ?
Це продуктовий маркет у Британії.
На 1000 я купила лосось філе 240 грн, авокадо, яйця 12 великі, йогурт 450, піцца моцарела, тунець баночка, рибні палички, говядина відварена 150, шоколад 200 з якісних, Кіндер, 500 кураги, помідори трохи, овечий сир-150, печиво в школу
Мюллерная• 12 февраля 2023
І що там толкового їсти? Окрім перших кількох позицій? В Україні не дорожче, можете не злорадствувати

ТетяСвета-МечтаПоэта• 12 февраля 2023
Ответ дляЛастоноша
Це продуктовий маркет у Британії.
ага, для бедных
Ответ дляМюллерная
Я не злорадствую, я додому повертаюся скоро
Усатая полосатая• 12 февраля 2023
Я б тої Англії не хотіла, щоб там мене безкоштовно годували)
Коварная Зая• 12 февраля 2023
А где еда?
Фрикаделька• 12 февраля 2023
Ответ дляКоварная Зая
А где еда?
Авокадо і йогурт
Ответ дляТетяСвета-МечтаПоэта
ага, для бедных
Так, ціни нижчі ніж в Сейнсборіс чи Маркс енд Спенсер, але їжа такаж. Фрукти, овочі не смачні
Ластоноша• 12 февраля 2023
Ответ дляТетяСвета-МечтаПоэта
ага, для бедных
А ви про це. Є таке.
Фрикаделька• 12 февраля 2023
Скільки лосося і скільки м‘яса ви купили?
Коварная Зая• 12 февраля 2023
Ответ дляФрикаделька
Авокадо і йогурт
А, ну да 😂😂😂😂😂
ТетяСвета-МечтаПоэта• 12 февраля 2023
Ответ дляНазывайте меня Повелитель
попробуйте органик фуд

Анка-пулемётчица• 12 февраля 2023
Ответ дляФрикаделька
240 г лосося и 150 г отварного мяса? Я наверное неправильно поняла
ТетяСвета-МечтаПоэта• 12 февраля 2023
Ответ дляФрикаделька
Авокадо і йогурт
правильно это женская еда
Ответ дляТетяСвета-МечтаПоэта
попробуйте органик фуд
Тут до речі органік не в рази дорожче, на відсотків 25
Фрикаделька• 12 февраля 2023
Ответ дляТетяСвета-МечтаПоэта
правильно это женская еда
Я жінка - і не вважаю це їжею.
ТетяСвета-МечтаПоэта• 12 февраля 2023
Ответ дляНазывайте меня Повелитель
ну вот
Весь хліб не смачний, не можу його їсти. Їду в центр і купую там хліб у поляків
Фрикаделька• 12 февраля 2023
Ответ дляАнка-пулемётчица
Я подумала, що 240 та 150 гривень
Крупи та ж ціна, що і в нас.
ЛолитаНеРазлита• 12 февраля 2023
Ответ дляНазывайте меня Повелитель
То же самое, что и у меня)
Ответ дляАноним Анонимыч
Молочка- точно коштує як у нас. М´ясо дорожче. Всякі кукурузки...оливки іноді дешевше
ЛолитаНеРазлита• 12 февраля 2023
Ответ дляRomawka8
Где вы увидели, что в Украине дороже? Вы цену на британские яйца посчитали?