Безникая• 13 февраля 2023
Коли казати про вагітність?
Працюю тут давно, колектив «на місці» досить гарний, але є ще багато співробітників з якими особисто бачимось рідко, бо вони по іншим офісам сидять.
Минулого разу так склалося що у декрет я так і не пішла, не було причин, хоча у відпустку після 30 тижнів вийшла, я тоді дуже захворіла, часи були страшні, ковідні, як вийшла з лікарняного то ще рік гули і переказували один одному плітки з версіями що ж трапилось. Одна, вона новенька у нас тоді була, навіть «у лоб» запитала чи є у мене маленька дитина, бо її всі питають а вона не знає що відповідати.
Ну загалом, не хочу виносити на загал, ще тільки 18 тижнів, меньше знають - міцніше сплять, але й безпосереднього керівника хочу попередити щоб шукала людину, вона зараз собі заступника приглядає, то хай одразу і мою ділянку їй вручить, а там видно буде.
Ото і як його краще бути?
Я не на долго• 13 февраля 2023
Во-первых, поздравляю вас и желаю доносить до срока!
Во-вторых, надо поговорить с руководством обязательно. Можете упомянуть, что вы прошли тяжёлые времена в прошлый раз из-за бестактных вопросов коллег, и хотели бы избежать анонсирования вашего положения.
Безникая
• 13 февраля 2023
Ответ дляЯ не на долго
Спасибо.
К сожалению, у нас это не работает, скажи одному - моментально разносится информация по всем отделам, хуже чем бабки базарные, обсасывают каждую мелочь, чего не знают, приукрасят или доврут.
Я не на долго• 13 февраля 2023
Ответ дляБезникая
Спасибо.
Эх...
А как вы сами видите, что можете сделать, чтобы защитить себя от досужих разговоров?
Безникая
• 13 февраля 2023
Ответ дляЯ не на долго
Эх...
Да только молчать, но перед руководством неудобно, хочется по-человечески.
Я не на долго• 13 февраля 2023
Ответ дляБезникая
Я за профессионализм, а он предполагает сообщить об изменениях, связанных с вашими планами.
Мне кажется, что вы просто боитесь или вам неловко просить руководителя о сохранении тайны вашего положения до того, как станет заметно.
Безникая
• 13 февраля 2023
Ответ дляЯ не на долго
Я на самом деле очень боюсь что опять не будет необходимости идти в декрет (
Мне очень не хочется сейчас сиять как медный чайник и принимать поздравления, а потом опять сидеть с опущеными глазами, чтобы не видеть сочувствующих взглядов.
Я не на долго• 13 февраля 2023
Ответ дляБезникая
Это понятно даже мне, которая никогда не была беременна.
Люди не уважают чувства других, особенно после вашего печального опыта.
Видите, все же дело не коллегах, а в вашем страхе повторения ситуации.
Не хотите взять консультацию у пренатального психолога?
Фиктивная• 13 февраля 2023
Ответ дляБезникая
Так вітають же з поповненням, а не декретом) якщо у вас там клуші, що «дивляться співчутливо» якщо хтось в декрет не йде- то їх проблеми. Все одно у вас 18 тиждень. Не знаю, наскільки великий животик зараз, але ще місяць-півтора і всі все самі побачать. А так- попередите керівництво, вам почнуть шукати заміну або хоча б зможуть розрахувати час, коли саме починати її шукати і це більш професійно, ніж у 30 тижнів поставити перед фактом. Певно, це ще від роботи залежить, але якщо ви вцзькопрофільний та висококваліфікований спеціалість у певній галузі, то знайти та ввести в курс справ заміну- то не справа одного тижня.
Фиктивная• 13 февраля 2023
Перепрошую, я не так, певно, прочитала і зрозуміла як «не вийшла в декрет, бо не хотіла декрету», а не як «втратили дитину». Мені дуже шкода, що так сталося з вами. І ще раз перепрошую, якщо зачепила ваші почуття
Безникая
• 13 февраля 2023
Ответ дляФиктивная
Я готова працювати з дому ще якийсь час, на лікарняному, бо минулого разу на моє місце нікого так і не знайшли, я навіть перебуваючи у лікарні працювала, тому і хочу аби заступник керівника мала уявлення про мою ділянку.
Фиктивная• 13 февраля 2023
Ответ дляБезникая
Тут справа в тому, що все одно всі дізнаються про все рано чи пізно. І ви або будетк пристосовуватись до ситуації, або спробуєте взяти її під контроль (принаймні те, що у ваших силах). Я би поговорила з керівником, якщо він/ вона адекватний. По-людськи просто пояснити, чому ви не хочете розголосу і маєте на це право, що ви готові будетк всім сказати пізніше, але вам важлива ваша репутація і тому ви хочете відкрито та чесно попередити зазвдалегідь. Думаю, вас зрозуміють. Або невже там зовсім глухо з керівником?
Безникая
• 13 февраля 2023
Ответ дляФиктивная
Та вона у нас така панянка що полюбляє попити чаю у кожному кабінеті, увесь день ходить, плітки розносить, не з «наших», скажімо так.
Фиктивная• 13 февраля 2023
Ответ дляБезникая
Тоді я би виходила з того, чи плануєте ви там працювати пілся декрету. Якщо так, вам важливі стосунки в колективі, репутація та це вузька сфера, де всі один одного знають- казати (можливо, трохи пізніше просто). Якщо ні- то тоді не кажіть.
Але хочу побажати, щоб у вас все склалося як треба. І з вами та малечею все-все було гаразд! І щоб декрет стався за планом і був насолодою)
Безникая
• 13 февраля 2023
Ответ дляФиктивная
Цілком можливо, що через три роки там вже ніхто з цього колективу працювати не буде, бо кожен керівник(ну той що найголовніший шеф) приходить зі своєю командою(
Я не на долго• 13 февраля 2023
Ответ дляФиктивная
Пожелаем автору доносить и родить здорового малыша!
Автор, буду вам мысленно посылать свет и силу!
Я не на долго• 13 февраля 2023
Я в другой стране, отписываюсь в вашей теме, у нас сейчас 2:30 ночи, а я слушаю пение птиц.
Пусть это вам будет добрым знаком!
Крошка Енот• 13 февраля 2023
Ответ дляБезникая
Автор, я вас понимаю
Я даже незнаю что сказать
В первую Б. Сами увидели недель в 18-20
Во вторую Б я не говорила,в 24 недели ушла в отпуск и уже не вышла, а потом и с декрета не вышла- не планировала там работать
Я даже незнаю что сказать
В первую Б. Сами увидели недель в 18-20
Ответ дляБезникая
А Ви можете піти на лікарняний? Якщо так, то тактовно скажіть своїй головній, що дуже не хочете розголосу про своє становище, що це на вас погано впливає, і якщо усі будуть пліткувати ви будете вимушені іти зараз і до відпустки на лікарняний і їй потрібно буде вирішувати усе з заміною самій. Якщо можна зберегти в таємниці - ви починаєте шукати заміну.
Хай усе буде якнайкраще!!!
Коко Шанель• 13 февраля 2023
Ответ дляБезникая
Спасибо.
Нашли время война в стране , лучше время для размножения.
Безникая
• 13 февраля 2023
Ответ дляКоко Шанель
Спасибо, Ваше мнение очень важно для нас))
Коренная киевлянка• 13 февраля 2023
якщо не видно, то тижня до 24 я б нікому не казала. з 24 тільки керівнику, і то під умовою конфіденційності