Сладко-соленая• 13 февраля 2023

Як загустити варення для торту

Є багато рідкого запашного варення з полуниці, вишень. Як його загустити, щоб була мусова консистенція, не желе. Щоб було корж бисквіту, крем, варення і т.п. Такого плану
На морозе• 13 февраля 2023
Крохмалем загущуть. Але технології не знаю.

Лепешечка• 13 февраля 2023
крахмалом може
Акуна_Матата• 13 февраля 2023
Крохмалем і молоком, вийде пудинг
Маргарита и Мастер• 13 февраля 2023
Пектином . Посмотрите в интернете, я делала в прошлом году.
Я инженер, меряю от 1• 13 февраля 2023
Подварите с крахмалом, типа как кисель варят
ПуГоФФка• 13 февраля 2023
То варенье, что на фото агаром загустили
Кисельная барышня• 13 февраля 2023
Варите с крохмалом,типа как заварной крем. Крохмал лучше куккрузный он более воздушный
соева-сысоева• 13 февраля 2023
Не псуйте варення хрохмалем
Я Главная• 13 февраля 2023
Манка, тоже добавляют и проваривают. Но вот чтобы прямо мусс... Тогда желатин или агар, белок и взбивать... Но это такое... сомнительное дело.

Леди на мопеде• 13 февраля 2023
Из одного крохмала мусс не получится. Будет та же желейная прослойка, но более плотная, чем с желатином, либо крахмала меньше и будет как густой джем. В мусс нужны жирные сливки, шоколад (в зависимостиотрецепта)
Обращеница• 13 февраля 2023
Не добавляйте крахмал, будет недокисель. Агар агар, и спец загуститель для варенья продают.
Так точно!• 13 февраля 2023
Кукурудзяний крохмаль, десь 1.5-2 ст.ложки на літр, долати в варення яке кипить і кип´ятити поки не загусне. Агар і пектин аналогічно, дозування дивіться на пакеті.
Мочалкин блюз• 13 февраля 2023
Не слухайте за крахмал, не буде сталої констинтенції, краще агар-агар.
KROX@• 13 февраля 2023
На фото скорее загустили пектином, агаром или желатином.
Варенье и ягоды, чтобы не текли в выпечке можно еще крахмалом загущать или уварить.
peti• 13 февраля 2023
В такі мусові прослойки дається і крохмаль і желатин.
peti• 13 февраля 2023
https://picantecooking.com/ua/recipes/torti/apelsi...
Ось, як приклад
Кинг-Конгша• 13 февраля 2023
Тільки агаром. Я так джеми влітку роблю і консервую
КоролеВешна• 13 февраля 2023
Якщо треба прослойка в меренговий рулет, наприклад, то даю крохмаль. Виходить такий густий гель приємний, там не треба надто тверду консистенцію, бо сам десерт ніжний. Якщо треба прошарок в торт, як ви показуєте, то даю желатин. На агарі не подобається консистенція, воно таке трошки гумовеньке, але крихке, а якщо перебільшити агару, то дубове. А з желатином більш приємна консистенція мені, воно стабільне, але ніжне, ніжно береться виделкою чи ложкою разом з усіма шарами, гармонійно поєднується, а агар себе трохи не так веде, мені не подобається. Пропорції желатину, які я завжди беру:
автор Сладко-соленая • 13 февраля 2023
Дякую всім за поради. Буду пробувати)