Рыбка8• 13 февраля 2023

Трое детей, алименты и призыв в армию.

Бывший муж платит на двух детей по 2400 грн на каждого. Больше никак не помогает. У него есть в новом браке ещё один ребёнок. Выезжать не собирается. Могут ли его призвать в ВСУ? Нужны ли для военкомата свидетельства о рождении детей?
Polz• 13 февраля 2023
Багатодітних не призивають, лише добровільно
KaterionOK• 13 февраля 2023
Йому можуть вручити повістку для уточнення даних. Він має пред’явити свідоцтва про народження дітей, щоб у військкоматі були ці відомості.
Татьяна -3329• 13 февраля 2023
У него нет документов многодетного отца. Дети живут не с ним. Могут призвать. Алименты он сможет продолжать платить.
KaterionOK• 13 февраля 2023
Ответ дляТатьяна -3329
Багатодітність для військкомату посвідчується не свідоцтвом багатодітної сім’ї, а саме свідоцтвами про народження дітей.
автор Рыбка8 • 13 февраля 2023
Ответ дляKaterionOK
Оригінали? Чи досить копій? Просто я не хочу давати йому на руки оригінали свідоцтв. Тому і питаю
m a r u s y a• 13 февраля 2023
Ответ дляРыбка8
Оригінали
skaska2002• 13 февраля 2023
Мого призивали,також 2 дітей від мене і від теперішньої, і платить 4000 грн,так що Ви ще норм)))
KaterionOK• 13 февраля 2023
Ответ дляРыбка8
Він як батько має право піти в загс і отримати свої примірники свідоцтв. Паспорт, код і десь по 100 грн. за кожне свідоцтво
автор Рыбка8 • 13 февраля 2023
Ответ дляKaterionOK
Дякую. Зрозуміло.
Татьяна -3329• 13 февраля 2023
Ответ дляРыбка8
Ото ж бо і воно. Він лише аліменти платить, але діти живуть з вами, тобто з жінкою з якою він розлучився. Де ж він багатодітний? Аліменти продовжить платити з зп військового.
Авокада• 13 февраля 2023
Ответ дляРыбка8
пусть берёт в загсе дубликаты.
Татьяна -3329• 13 февраля 2023
Ответ дляKaterionOK
Хіба це будуть не дублікати?
skaska2002• 13 февраля 2023
Ответ дляТатьяна -3329
Так і є,мій теперішній чоловік вважається багатодітним, так як вписан він в свідоцтво багатодітних
NataHromadska0808• 13 февраля 2023
Ответ дляТатьяна -3329
Якщо %, то ще й кращі)
Ivanka Tramp• 13 февраля 2023
Ответ дляРыбка8
Так идите и закажите дубликаты свидетельств о рождении.
Отец и сам может пойти в ЗАГС и взять себе такой дубликат. Я своему сыну уже брала. Себе своих свид. О рождении брала аж две штуки.
Это все делается очень быстро. А если ещё шоколадку девочке дадите, то и мгновенно.
NataHromadska0808• 13 февраля 2023
Ответ дляKaterionOK
Тобто, чувак 100 років не бачив не чув про дітей, висилає копійки - а як для військомату ’ багатодітний’)) норм так.
автор Рыбка8 • 13 февраля 2023
Ответ дляТатьяна -3329
Та діло не в аліментах. Він достав уже своїми розмовами, як він піде рашистів бити, ось тільки пришлють повістку, так одразу і піде, а сам сидить тихенько дома. Патріот хєров. Мабуть уже отримав свідоцтва.
KaterionOK• 13 февраля 2023
Ответ дляТатьяна -3329
Хіба це будуть не дублікати?
Вони будуть на такому самому гербовому папері. (Щодо того, чи буде там стояти помітка «дублікат», я не знаю). Але силу видане свідоцтво буде мати абсолютно таку ж, як і видане вперше.
Coffee is Love• 13 февраля 2023
Ответ дляРыбка8
так він може взяти дублікат в РАЦС, до чого тут ваші бажання?
автор Рыбка8 • 13 февраля 2023
Ответ дляIvanka Tramp
Я? Для чого?
Ivanka Tramp• 13 февраля 2023
Ответ дляТатьяна -3329
Так він теж може сказати, що живе на дві родини.
Якби і з другою дружиною розлучився, то вже б в нього жодної дитини б не було чи як?

В законі чітко вказано, що чоловіки з 3 дітьми, а чи ті діти від одної жінки, чи від трьох, в законі чітко не прописано.
NataHromadska0808• 13 февраля 2023
Ответ дляРыбка8
Він здається може сам їх запросити . Без вас. І у нього також будуть оригінали
автор Рыбка8 • 13 февраля 2023
Ответ дляNataHromadska0808
Та вже зрозуміла. Тепер ясно чого він такий хоробрий!
Ivanka Tramp• 13 февраля 2023
Ответ дляNataHromadska0808
А чого не норм?
Якщо він загине, то держава потім дітям муше виплачувати. І питати не будуть, як активно чоловік приймав участь в житі дитини.
NataHromadska0808• 13 февраля 2023
Ответ дляIvanka Tramp
А чого не норм?
Дітям, які ’ колишні’ від того нічого не зміниться. Нажаль
автор Рыбка8 • 13 февраля 2023
Жалко і прикро, які хлопці на війні гинуть, а всілякі кобєліни бігатодітні сидять вдома чи за кордоном і свідоцтвами розмахують!
Нікого не хочу обідити, є багато чудових багатодітних чоловіків, але є і отакі гівнюки, і їх чимало.
Ivanka Tramp• 13 февраля 2023
Ответ дляРыбка8
А вам краще, щоб пішов?

Мій колишній пішов добровільно. Вже і поранення отримав, в комі був. Через місяць вже рвався на передову. Зараз в знов в госпіталь направили, бо здоров´я так і відновилося. Проходить курс.

Я його благала брати другу дружину і дітей та виїжджати, я б і нашого спільного сина йому привезла на КПП під границю, щоб вони в п´ятьох переїхали.
Але він впертий, а я боюся страшно... І не хочу щоб мій син напівсиротою був.
космея• 13 февраля 2023
Ответ дляNataHromadska0808
Якщо %, то ще й кращі)
З бойові в аліменти не враховуються.
Ruovet• 13 февраля 2023
Ответ дляKaterionOK
Там будет стоять пометка ’повторно’. Имеет ту же силу, что оригинал, да
resha• 13 февраля 2023
Ответ дляРыбка8
Обратившись ЦНАП может сделать оригиналы, сказав, что свидетельства утерялись. И вроде на свидетельствах не ставят слово дубликат