Доктор Хаос• Изменено сегодня в 17:28
Як би ви вчинили в такій ситуації?
Рік тому з мамою вимушено змінили місце проживання, знімаємо квартиру.
І цей рік це якісь муки. Я перед цим чотири роки була у шлюбі (без дітей), від мами в якомусь сенсі відвикла. Мама мене вже задовбала (не побоюся цього слова). Куди б я не пішла, через якийсь час телефонує або пише у Вайбері. Десь посидіти з колегами допізна не можу, бо о 9 вечора буде телефонувати до тих пір, поки не візьму трубку. Я скидую, вона знову. Хоча я написала, що зі мною все добре. Я беру і кажу, що затримуюсь, в кафе з колегами. Вона оре в трубку: їдь додому! Це якийсь сором. Це почула колега поруч і здивувалася. Приїхала додому, і вона влаштувала скандал - мовляв, я десь шляюся, нормальні люди вже вдома, скоро комендантська година, і що вона подзвонить моїй старшій сестрі в інше місто і будуть розмовляти щодо мене. Під час тривог вона ніколи не йде в укриття. Коли я йду (коли в новинах щось нехороше в місті), вона дзвонить і питає, чи дійшла я, чи багато там людей. Двонить постійно. Коли вважає, що небезпеки немає (на її думку), дзвонить оре: йди додому! ти там одна як ненормальна! всі нормальні люди сплять, а ти в підвалі сидиш. Хоча я сиджу, бо пишуть про небезпеку, і окрім мене, там завжди є люди.
Що робити? Мені 26 років, це неможливо вже терпіти. Як їй сказати, що такий контроль ненормальний. Я і кроку не можу ступити вільно. Я ніби в тисках, дихати не можу вже.
ПампушОК• 2 часа назад
Ну дозвонилась вона до вас, повищала, далі що поїде до вас чи що, якщо вона може приперлися,то, казати другу адресу хай катається, колись надоїсть. Ви собі розважайтеся скільки хочете, а вдома скажите те що й завжди, хай собі далі дереця, розумію що це важко витримувати але таке життя, якщо ви не можете роз´їхатися
Борисфенка• 2 часа назад
Ответ дляВоленс-неволенс
То виїсть мозок всім, хто на звʼязку .
Всіх залишилося не так багато - старша донька і зять. Вони також задовбаються щодня маразм слухати і пошлють.
Ну що ви, мамо!• 2 часа назад
Ответ дляВоленс-неволенс
То виїсть мозок всім, хто на звʼязку .
Вы не знаете, как работают мошенники? Они не дадут ей никому позвонить, пока она не отправит деньги.
спальное место• 2 часа назад
Ответ дляБорисфенка
Пишете щодня у месенджерах всім родичам зранку ’У мене все добре’. Можете о 6-й ранку. Через пару тижнів всі вас залишать в спокої. Окрім мами, звісно.
Ой, нагадали. Якось в мене була температура 40, я відпрацювала так три дні і просто подихала, пів другої ночі мама пише, якусь херню з приводу лікування, а я просто мертва, починає дзвонити і писати: если ты не возьмеш трубку я завтра приеду. Я выключила звук і в 6 ранку дзвонила поки вона не взяла трубку і такого піздюля дала і на останок сказала, що буду так кожен ранок дзвонить, щоб вона зрозуміла як воно, коли людина мертва і так, вставать в 6 ранку, а їй мізки довбут. На місяць відпустило.
Борисфенка• 2 часа назад
Ответ дляспальное место
Співчуваю. Це одна з ознак деменції - людина стає егоїстом і не розуміє, як це виглядає зі сторони. Бо все це ’з кращими намірами’.
Доктор Хаос
• 2 часа назад
Ответ дляНу що ви, мамо!
Она уже у всех в блоке, не о чем волноваться.
Зато тревожно другое. Ваша мама - идеальная жертва для телефонных мошенников. Прикиньте ей звонят и говорят , что вы в больнице и нужно срочно на операцию 10К. Какой будет сценарий?
Щодо них я вже їй пояснила, розказала, показала відео, як і що кажуть шахраї. Нещодавно їй зателефонували рано вранці, вона спросоння почала спілкуватись типу з представником банку.
спальное место• 2 часа назад
Ответ дляБорисфенка
Насправді так було все життя зараз просто погіршується.
Доктор Хаос
• 2 часа назад
Ответ дляВоленс-неволенс
Я водила свою до обох. Тепер сама ходжу .
Мама сказала, що вона й без них знає як жити
Як її повести, якщо вона не хоче.
Нічого вдягти• 2 часа назад
Ответ дляДоктор Хаос
Ні, з тещею він не так часто спілкувався. Просто від початку якось не дуже склалося.
Поки ви з чоловіком жили, хто утримував маму?
Доктор Хаос
• 2 часа назад
Ответ дляПампушОК
Повищала, повимагала їхати додому негайно. І знову через 10 хвилин телефонує. Ні, не поїде, звісно. Але буде кричати в слухавку. І це все чутно людям.
Борисфенка• 2 часа назад
Ответ дляспальное место
Бо все життя все виглядало в рамках - вона доросла, ви дитина. А зараз вона забуває, що ви виросли і з часом навіть помінялися ролями. Звідси така дитяча поведінка ’Мені треба знати, де ти є в цю хвилину і я без тебе не можу сама вдома’. Заради цього бажання може потурбувати десятки людей, пофіг на все.
Борисфенка• 2 часа назад
Ответ дляДоктор Хаос
Сказали ’Я на побаченні, буду о 10-й’ і заблокували телефон. Чому ви не можете так зробити?
ПампушОК• 2 часа назад
Ответ дляДоктор Хаос
Якийсь сюр, раз в день подзвонила і все не брати більше трубку. Ви якась без характерна.
Борисфенка• 1 час назад
О, згадала, я колись в лікарні лежала з такою жінкою в палаті. Як вона задовбувала свою доньку, то капець, кожні десять хвилин телефонувала ’А ти з дому вийшла? А вже до зупинки автобуса дійшла? А в магазин зайшла?’. Раптом донька не бере телефон ’Ой, що робити, не відповідає, горе-горе’. Всі кажуть ’ Та почекай пів-години, до тебе ж донька їде’.
Через три хвилини донька звонить ’Ти можеш мене не набирати хоча б тоді, коли я на касі розраховуюся?’.
Мама та була з царськими замашками, але лежача з важким переломом таза, а доньці відведена роль Попелюшки, донька була незаміжня і нещасна, зачухана і сумна.
Нахрена так калічити власну дитину, хтозна :(
Воленс-неволенс• 1 час назад
Ответ дляДоктор Хаос
Як її повести, якщо вона не хоче.
Ніяк. Я домовлялась онлайн. Вона посиділа послухала. Лікар сказала, якщо людина не хоче, то діла не буде . В 60 років її не зміниш. Просто самій простіше реагувати. Не брати трубку . Не розповідати деталей життя .
НЛОша• 1 час назад
Ответ дляДоктор Хаос
Це неможливо. Вона викличе поліцію і будуть розшукувати, може й через ЗМІ, я серйозно. Вона розпише, що я зникла. Це буде сором. І сестру підключить.
У поліції можна сказати, що вона несповна розуму.
Сестру попередити, один раз пояснення напише, трохи попустить.
НЛОша• 1 час назад
Ответ дляfrom Ukraine
Маме кто за хату будет платить?
Сама нехай і платить, якщо не може тримати язик за зубами.
НЛОша• 1 час назад
Ответ дляДоктор Хаос
Вона з дитинства мене позорить.
Якось я не відповідала їй, бо була в спортзалі, а телефон у роздягальні. Вона почала моїм подругам телефонувати, питати, чи не бачили мене.
А подруги не вміють у ЧС додавати?
Аліса-90ae• 1 час назад
Ответ дляспальное место
Це така людина і часи тут ні до чого. В мене така сама.
ВідСтрибніть від мене зі своєю думкою
Доктор Хаос
• 4 минуты назад
Ответ дляНічого вдягти
Знімайте з шмї
Вона не сидить на шиї, пенсія нормальна. Хоча, звісно, винаймати квартиру сама не зможе.
Нічого вдягти• 3 минуты назад
Ответ дляДоктор Хаос
То ви винайміть.
Доктор Хаос
• 3 минуты назад
Ответ дляНічого вдягти
Її не потрібно утримувати. Вона весь час до виходу на пенсію працювала, п отім у неї нормальна пенсія.
Нічого вдягти• 2 минуты назад
Ответ дляДоктор Хаос
Це прекрасно.
Чого ви живете разом ?
Доктор Хаос
• 1 минуту назад
Ответ дляПампушОК
А як ви думаєте, як безхарактерні люди з´являються? Їх же хтось такими виховав? І не кажіть, що все залежить від дитини.