Пешеходик• 13 февраля 2023
Поможіть. Диск С
Вирішила видалити файли з папки завантажене, бо накопичилось багато, про всяк випадок, скопіювала на дискД. Потім стала видаляти з С. Мені подзвонили в цей момент я нажала видалити, воно щось посварилося на папку і залишило пару там, потім я видалила все з корзини.
А потім глянула перевірити папку, а в ній всі файли на місці. Але я все видалила з диска С, окрім папок програм і віндовс. Я навіть не пам´ятаю, що там було, але 11 гігабайт я знесла, і що робити не знаю.
Що там могло зберігатися? Чи можна якось це відновити? Або де спитати
СернаМоисеевна• 13 февраля 2023
Якщо з диску С, то там повинні в принципі бути лише всяки проги, утілити та установчі. То тепер, вже по факту користування будете бачити, що не працює і що потрібно встановити.
Пешеходик
• 13 февраля 2023
Ответ дляСернаМоисеевна
Та здається все працює, алеж багато чогось видалила, як в тумані. Стільки часу не чіпала а тут таке
СернаМоисеевна• 13 февраля 2023
Ответ дляПешеходик
Ну от і чудово. Потім розберетесь, ви ж зараз не скрізь полазили))) Драйвера перевірте, або ж нічого не перевіряйте, головне, щоб антівірусник був, його подивіться.
НаливайКа• 13 февраля 2023
Есть программы, которые легко восстанавливают и после удаления. Погуглите, я сейчас не возле компа, у меня стоят такие, пользовалась пару раз.