Пузата Хата• 13 февраля 2023

Допоможіть обрати потужний ручний міксер

Шукаю на подарунок мамі потужний міксер. Обираю між тефаль https://www.foxtrot.com.ua/uk/shop/mikseriy_tefal_... та бош https://comfy.ua/ua/mikser-bosch-mfq40303.html?gcl...
Можливо, хтось вже користується цими моделями. Або можете порадити інші. Буду дуже вдячна
ЛЮБА• 13 февраля 2023
У этого 500 ват мощности , надо хотя бы от 800 рассматривать , а лучше больше.

Пукимончиг• 13 февраля 2023
Ответ дляЛЮБА
Ручних 800 майже нема, а як і буде то якийсь елінберг і тих заявлених 800 не буде
Пукимончиг• 13 февраля 2023
В мене Бош той червоний, тефаль здається потужніший там 600
3@йk@• 13 февраля 2023
У меня бош, в моем еще можно ногу от блендера ему вставить)))
ЛЮБА• 13 февраля 2023
Ответ дляПукимончиг
И это я не искала
nell• 13 февраля 2023
чим більша потужність тим краще. ще дивідься, щоб вибір швидкостей бу хороший (від низьких піків до високих)
автор Пузата Хата • 13 февраля 2023
Ответ для3@йk@
Вы довольны им?
автор Пузата Хата • 13 февраля 2023
Ответ дляПукимончиг
Як вам бош? Задоволені?
автор Пузата Хата • 13 февраля 2023
Ответ дляnell
Дякую. Обидві моделі мають декілька режимів швидкостей. А от тефаль потужніший

nell• 13 февраля 2023
до речі, стикнулась ще з одною проблемою. Довжина венчиків. Старий совдеповський міксер Віхрь був бомба. Але не вічний. Чоловік купив інший (слабший, на жаль). Проблема вилізла не сподівано - через коротші вінчики стало складніше змішувати у більш глибоких ємностях
ЯблокоРаздора• 13 февраля 2023
Місяць тому, теж мамі обирала.
Зупинились на TEFAL.
На них мало негативних відгуків.
Ми брали на 300ват (чесних 300). Якщо правильно розумію, там ще важлива ’оборотистость’
На турбо режимі, потужностіі достатньо, більше навіть не уявляю.
Але, він їй не для тіста потрібен..., так яйця збити.
Подивіться ще огляди в youtub
Пукимончиг• 13 февраля 2023
Ответ дляПузата Хата
Як вам бош? Задоволені?
Так, зодоволена. Мені венчики металеві подобаються. Дуже гарго бізе збивають
Пукимончиг• 13 февраля 2023
Ответ дляЛЮБА
И это я не искала
Це блендер
ЛЮБА• 13 февраля 2023
Ответ дляПукимончиг
Це блендер
Это ручной миксер .
автор Пузата Хата • 13 февраля 2023
Ответ дляПукимончиг
Дякую
автор Пузата Хата • 13 февраля 2023
Ответ дляnell
Мама теж ще при союзі чешський купувала. Але вічного нічого немає. І тому шукаю йому заміну
navariya• 13 февраля 2023
...потужний міксер...
Беріть вже промисловий..)
Даю справку• 13 февраля 2023
Я пам‘ятаю як купувала, то хотіла Braun, бо серед тих, що були в магазині, він був найпотужніший по параметрах, але чоловік попросив консультанта його включити, то він ледве ті вінчики крутив, ще кілька спробували і найкращим виявився кенвуд.
3@йk@• 13 февраля 2023
Ответ дляПузата Хата
Вы довольны им?
Да

автор Пузата Хата • 13 февраля 2023
Ответ дляДаю справку
Дякую, буду тестувати в магазині
nell• 15 февраля 2023
яйця збити не біда, майже будь-який підійде. а як щодо вибагливих продуктів - вершки, наприклад? будь-чим не взіб´єш. тісто теж слабеньких не перемішає.