Деловитая• 13 февраля 2023
Куди податися бухгалтеру, щоб заробляти більше 20 тис?
Маю зараз 16, катастрофічно не вистачає
Що вчити, куди бігти?
Вчу англійську, зараз рівень - дуже натягнутий В1, так як вчу з 0, в школі була дойч. Такими темпами, як іду зараз, надіюся за пів року буде впевнений В1. Курси - немає ні сенсу, ні грошей.
Побічно вивчай інтернет маркетинг такими ж темпами (то про мої компетенції)
З радістю буду щось нове вчити, змінювати, направити куди.
(Всі головбухами не будуть, і теж не бачу сенсу, тот більше не лише про знання, а і зорі мають зійтися)
Що вчити, куди бігти?
Комиссия50%• 13 февраля 2023
Пахать с 8 до 20 в офисе не отрывая глаз от монитора и будет 20 тыс. Открываете вакансии по Киеву с з/п 20+ и смотрите предложения
Деловитая
• 13 февраля 2023
Ответ дляКомиссия50%
Не Київ(
Всіма любимий зараз захід нашої дорогої батьківщини, де до війни одні з найнижчих зарплат в Україні.
А зараз взагалі печальна печаль
( Не жаліюся, констатую просто факт)
А зараз взагалі печальна печаль
( Не жаліюся, констатую просто факт)
Деловитая
• 13 февраля 2023
Ответ дляКомиссия50%
Ну, і я вже допахалася, що майже всліпла, думаю може ще якісь варіанти бувають
Кудряшка Сью• 13 февраля 2023
Дивіться всі вакансії англійською для вашої спеціальності. Зараз всі компанії замовляють вендорські послуги бухгалтерів, мало хто тримає в штаті бухгалтера. Знайдіть такі вендорські компанії і працюйте на них віддалено.
Комиссия50%• 13 февраля 2023
Ответ дляДеловитая
Не Київ(
А зараз взагалі печальна печаль
( Не жаліюся, констатую просто факт)
А зараз взагалі печальна печаль
( Не жаліюся, констатую просто факт)
Тогда, не знаю 🤷🏻♀️
Я просто ходила по собеседованиям с з/п от 20 тыс грн и посмотрела, что требуют за эти деньги. Была удивлена. Некоторые хотели, чтоб еще по сб выходила
Налетчица Муся• 13 февраля 2023
Ответ дляДеловитая
Не Київ(
А зараз взагалі печальна печаль
( Не жаліюся, констатую просто факт)
А зараз взагалі печальна печаль
( Не жаліюся, констатую просто факт)
Аграрії непогано платили бухгалтерам. Але хорошим бухгалтерам. Спробуйте знайти вакансії дистанційно
Нашли в капусте• 13 февраля 2023
Ответ дляКомиссия50%
Тогда, не знаю 🤷🏻♀️
Сама бух, искала работу - требования ого-го, а зарплату выше 15 т. грн найти сложно. Харьков
БезВзяток• 13 февраля 2023
Йдіть в консалтинг типу великої четвірки або менших міжнародних підприємств.
За 2,5 роки з профільною економічною освітою без досвіду після університету виросла з 8 до 30 тисяч (і це я працюю на дуже лайтових умовах 5/2, майже завжди дистанційно і без переробітку) + все офіційно, та інші компанії хантять в лінкедін (мені ось скоро в декрет, то не можуть ще й заміну знайти)
Побачила, що ви з західної України, там точно у Львові є такі підприємства.
ЯсноВидящая• 13 февраля 2023
Плюсуюсь к комменту выше. Если вы реально хороший профессионал - идите в консалтинг/аудиторы
Думы мои думы• 13 февраля 2023
Ответ дляДеловитая
Не Київ(
А зараз взагалі печальна печаль
( Не жаліюся, констатую просто факт)
А зараз взагалі печальна печаль
( Не жаліюся, констатую просто факт)
У меня тоже 16, Днепр. Без шика, но на жизнь хватает. Скажу Вам , чо у Вас стандартная з/пл рядового буха в Украине
Бауди на ауди• 13 февраля 2023
Ответ дляКудряшка Сью
Какой английской, если Автор:
1. Не знает английский на достаточном уровне.
2. Не знает международные стандарты бухучета.
Приму в дар• 13 февраля 2023
я главбух, мои предприятия практически остановились, вот за январь одна фирма обещает оплатить не ясно сколько и когда, по второй сказали оплатят 3500 грн! за годовые отчеты, на етой фирме я проработала 13 лет. Понимаю, что нужно по приезду домой искать другую работу , но бухом уже не хочу работать
Деловитая
• 13 февраля 2023
Ответ дляБезВзяток
Дякую!
А як це фізично організувати/спробувати?
Протрібно резюме на linkedin виставити?
Ніколи на працювала на аутсорсі
Чи є такі вакансії типу на сайтах типу ворк уа чи робота уа.
Ну і англійська, я думаю, ззнаю її ще недостатньо добре, але якщо це робочий варіант, то вчитиму інтенсивніше
Протрібно резюме на linkedin виставити?
Ніколи на працювала на аутсорсі
Бутылка с банками• 13 февраля 2023
ищите бухгалтером на нормальную зарплату, я ненавижу бухгалтерию, уволилась 3 года назад, так хотелось поменять на что то, но так ничего и не придумала, опять пошла работать бухгалтером, но уже на один участок и без всяких замен на другие участки, ну и адекватная загрузка, более менее приличная зп как для рядового бухгалтера, белая зп и еще много плюшек. За 16 работать это конечно несправедливо, а если еще и тянете не один участок, то тем более
Деловитая
• 13 февраля 2023
Ответ дляДумы мои думы
Так тому і створюю тему.
Мені на життя не вистачає, так як тільки 10 іде на квартиру+ комуналку, до війни - того, що залишилося худо бідно вистачало на основне.
А зараз - вже просто критично не вистачає.
Тому мушу шукати якісь виходи із ситуації(
Комиссия50%• 13 февраля 2023
Ответ дляПриму в дар
И я не хочу больше бухгалтером работать
БезВзяток• 13 февраля 2023
Ответ дляДеловитая
Дякую!
Протрібно резюме на linkedin виставити?
Ніколи на працювала на аутсорсі
Протрібно резюме на linkedin виставити?
Ніколи на працювала на аутсорсі
Є вакансії і на Ворк.юа / робота юа.
На лінкедін теж реєструйтесь, це в нашому напрямку корисно також.
Англійську більшість в вакансіях пишуть В2, але в мене В1 і цього більш ніж достатньо було. Не вичитуйтесь в усі вимоги, вони там і зірки з неба можуть просити, а по факту вимоги не такі й страшні до кандидатів. Подавайтесь і там побачите
Фізично я не підкажу, бо я в Києві, тут я до ковіду і війни їздила в офіс. Але зараз можна дистанційно.
Поумничка• 13 февраля 2023
Ответ дляДеловитая
Не Київ(
А зараз взагалі печальна печаль
( Не жаліюся, констатую просто факт)
А зараз взагалі печальна печаль
( Не жаліюся, констатую просто факт)
У вас еще осень неплохая зарплата, берите фоп, тов онлайн вести
Я_готова_ко_второму• 13 февраля 2023
Ответ дляДеловитая
Не Київ(
А зараз взагалі печальна печаль
( Не жаліюся, констатую просто факт)
А зараз взагалі печальна печаль
( Не жаліюся, констатую просто факт)
Випадково не Рівне?
Деловитая
• 13 февраля 2023
Ответ дляПоумничка
Загруженість така, що після роботи тільки лягти і здохнути.
( Робота головою, вона просто перестає варити)
Я б з радістю десь 2- 3 години ще підробляла фізично, після свят було зовсім туго з грошима, то на вихідних пішла листівки роздавати, кайф, не повірите, я відпочила, правда холодно, зразу прихворіла. Може, потепліє, то повторю))
Ще англійську стараюся кожен день, хоч трошки щось вчити, але це легше, бо інша сфера, але голова просто не витримує