ПМСница• 13 февраля 2023
Хто купував в новобудові квартиру, є питання
На скільки відрізняється ціна на етапі котлована і уже зданий в експлуатацію будинок? Зараз ціна 30 тис грн за м2, здачу планують на кінець 2024 р. По вашому досвіду на скільки може вирости ціна?
Не Київ, якщо що.
Oksana-f9a3• 13 февраля 2023
Може вирости відсотків на 40 і більше, в мене є знайомі які купують на етапі котлована а потім продають готову і добре на цьому заробляють, але фактична здача це дата завжди не точна нам вже здачу затягують на 2,5 роки
НашлаПерепискуМужа• 13 февраля 2023
Ответ дляOksana-f9a3
Это было актуально в мирное время, сейчас это не работает.
ПМСница
• 13 февраля 2023
Ответ дляПиши-пропало
Разница в том, что котлован иногда так и остаётся котлованом
Це надійний забудовник. В нас місто невелике, то всі знають хто як будує
Oksana-f9a3• 13 февраля 2023
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Зараз здаються квартири і всеодно приносять дохід, я маю на увазі що вигідніше купляти на етапі котлована але чекати прийдеться дуже довго якщо в мирний час так затягували зі здачею то зараз я уявляю
Скелет дыни• 13 февраля 2023
Доллар растет быстро. Думаю не менее 35%. Мы покупали перед задачей 2 года назад за 34тыс. Сейчас 46-48 у застройщика. С рук 50
ПМСница
• 13 февраля 2023
Ответ дляСтелькаОТединицы
В стабильное мирное время минимум 40% в баксах
Ого. Думала, може відсотків 10, то краще вже готову взяти, а 40 це дуже багато (((
ПМСница
• 13 февраля 2023
Ответ дляСкелет дыни
На скільки затянули у вас зі здачею?
СтелькаОТединицы• 13 февраля 2023
Ответ дляПМСница
Я бы сейчас готовую взяла, у меня вон стройка застряла неизвестно насколько, а в ней 2 квартиры.
Скелет дыни• 13 февраля 2023
Ответ дляПМСница
На скільки затянули у вас зі здачею?
Здали раніше ніж планували приблизно на пів року. Не Київ.
Единорог помог• 13 февраля 2023
В нашому місті на минулому тижні як раз цікавилась. Секція, що вже побудована 30000 за квадратний метр, поряд друга секція- побудован лише перший поверх - 25000, третя - взагалі нічого не зроблено - 21500 грн за квадратний метр.
Скелет дыни• 13 февраля 2023
Нам на єтапі навіть котловану не було пропонували однокімнатну за 24 тис уе Полтава, аде тут ціни на новобудови як в Києві. Це було трохи більше двох років назад. Зараз понад 30 т ця квартира, здається, ще не зданий обьект.
Настенные трусы.• 13 февраля 2023
Ответ дляПМСница
На скільки затянули у вас зі здачею?
Місто яке? Луцьк?
Пиши-пропало• 13 февраля 2023
Ответ дляПМСница
И во время войны вы в нем уверенны? По-моему все стройки сейчас заморозили, ну или почти все
ЖенаАйтишнеГа• 13 февраля 2023
Купили за 18 в 2020 котлован,зараз 30+ здана в експлуатацію,Західний регіон
ПМСница
• 13 февраля 2023
Ответ дляПиши-пропало
Будують активно в нашому місті
ПМСница
• 13 февраля 2023
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Цікаво де це такі ціни
палка-копалка• 13 февраля 2023
якби ще вгадати...
одна квартира між котлованом і здачею подорощала десь на 40-45% (будувалася 2017-2019, здали на 3 міс раніше)
друга квартира яка була ціна за котлован так і перепродають зараз люди (будується з 2020, теоретично здача в цьому році але це не точно))
Київ
Налетчица Муся• 13 февраля 2023
Київ, на етапі котлована взяла 80 квадратів за 42 тыс доларів, готові потім коштували від 85 у перекупів, у забудовника більшемне залишилось у продажу. Як буде у 24 році хто зна, ринок не зрозумілий, але у гривні за рахунок девальвації і інфояції точно буде дорожче.
Контрольница• 13 февраля 2023
На етапі котлована у мене була ціна за квартиру в доларах 32т, після здачі 70т. Затримка була 3 роки. А може бути таке, що і зовсім не здадуть, як з Аркадою. Купу будинків здали, і обвалилися. Під час війни точно б не вкладала в новобудову.
Наивная Хо• 13 февраля 2023
Ответ дляПМСница
В моему невеликому місті на етапі котловану, квітень 2021р, метр коштував 14000. За 3 дні від старту продаж ще +500 грн. Через рік ціна 19000, ще через півроку 20000грн. Будинок здали. Але всі однокімнатні було розібрано з самого початку. Двушки і трьошки набагато повільніше, і досі є у продажу.
ПМСница
• 13 февраля 2023
Ответ дляНаивная Хо
Але якщо брати в доларах, то на етапі котловану було 540 дол, а в кінці 500 через ріст курсу.
Наивная Хо• 13 февраля 2023
Ответ дляПМСница
Приблизно так, але ж тоді був вибір.А зараз його немає. Мене цікавила тільки однокімнатна, то їх в перші 2 неділі розібрали. А зараз тільки з рук і старт від 35000$. Ми ще виграли за рахунок розсрочки від будівельника. Долар вже виріс, а ми ще розраховувались по старій ціні.