муха в кедах• 13 февраля 2023

Як у вас з подругами, дівчата? Є вони?

Я дуже вимоглива до подруг, відсіюю, хоча розумію що дружити лише з світлою стороною людини неможливо, адже ми всі двосторонні, чорно-білі. Але якщо бачу що цінності не співпадають, що людина багато говорить про матеріальне, порівнює когось з кимось, заздрить чи намагається нахвалятися чи ще щось подібне, то відступаю від нею. Тепер маю дві подруги які мене влаштовують як люди повністю але ми рідко бачимось. Як у вас зцим ? Може я просто не вмію дружити? Якщо що , мені 30, є дитина ,я заміжня)
Детские_Будут?• 13 февраля 2023
Зачем эта ноющая ботоксная обуза нужна?
Колупалочка• 13 февраля 2023
Я тоже дружу только с теми, с кем совпадают ценности и юмор. Нас дружит 5 девочек стабильно и долго. Мы сейчас все в разных странах, встречаемся редко, но всегда на связи. До войны одна жила в другой стране, а мы виделись часто. Нам всем 30+
Колхозница• 13 февраля 2023
Нема, є пару приятельок...до одної стригтись ходимо, з другою інколи зустрічаємось винця попити, потриндіти і все.
Путающаяся• 13 февраля 2023
Нема подруг. Була одна в юності, але знайшла для себе компанію цікавіше. До мене звертається тільки щоб позичити гроші
Колхозница• 13 февраля 2023
Ответ дляПутающаяся
Та сама фігня, подругам постійно щось треба було, а за спиною гівном обливали та підставляли...тому їх вже і нема...
Одни_мысли• 13 февраля 2023
Много приятельниц, со многими знакомы уже много лет или даже с рождения, на разных этапах жизни то сближаемся, то отдаляемся.
Но вот именно близка подруга одна. Мы дружим уже лет 20, можем поговорить практически на любую тему, поддерживаем друг друга.
Пез Году Неделя• 13 февраля 2023
У кожного свої потреби життя , цінності. Перестаю спілкуватися лише якщо мені не комфортно з людиною.
Ноунэйм• 13 февраля 2023
Подруг и не может быть много. У вас все с этим впорядке
Коренная киевлянка• 13 февраля 2023
Спілкуюсь іноді з однією приятелькою, вона за кордоном. Від подруг я сама відмовилась...
пьЯНА• 13 февраля 2023
В мене три подруги, з кожною більше 20 років. Але для мене критерій єдиний - порядність! Говорити про цінності то таке собі. Говорити вдові, що одна виховує підлітка, або розлученій з двома малими дітьми і мізерними аліментами - Дєвки, дєньгі то нє главноє!!! Бо мене чоловік 20 років утримує. У всіх цінності різні.
Кина_не_будет• 13 февраля 2023
Были подруги, пока рядом жили. Сейчас год как все разъехались по разным странам и общение в основном только по мессенджерам. И то редко. Теперь каждый в своей новой реальности. Все сложно.
Но и я их принимала у себя в стране, когда приезжали, и жили у нас, и машину им давала. И точно так же они нам помогали, когда мы ездили к ним. Не потерялись, но и не так уже близки.
Кашпо• 13 февраля 2023
Віддалились за останні два роки з подругою, з якою дружили більше 20 років. Зараз зовсім не спілкуємось.
Є гарні приятельки для спілкування, але прям дуже близької немає.