Аноним Завхоз• 13 февраля 2023
Завірити заповіт. Ціна питання? Київ.
Доброго вечора всім!
Можливо, хтось нещодавно оформлював.
Скільки коштує завірити вже складений заповіт?
Київ.
Цікаві ціни, хоч приблизно, і державного нотаріуса, і приватного.
Бо немає часу забігти спитати. А онлайн немає такої інформації ніде.
Всім дякую!
Можливо, хтось нещодавно оформлював.
Київ.
Всім дякую!
Аноним Завхоз
• 13 февраля 2023
Ответ длянинель 1919
если я не путаю .то запов. =1 тыс, а дарча=4 весною у державного
Дякую.
До війни було 500 грн...
Ще рік тому треба було,не встигла занести.А потім не до цього було та й нотаріуси не працювали,бо реєстри були закриті
До війни було 500 грн...