Уходя дверю не хлопать• 13 февраля 2023
Де купуєте лосось у Києві не за всі гроші світу?
Дівчата, ви все знаєте, де купити лосось не по 1000 грн? В Метро вчора була - пусто, в Сільпо "злегка втомлений" по 760-1050 стейки. Поділіться місцями, може десь тушку купити можна вигідно. Дякую
Уходя дверю не хлопать
• 13 февраля 2023
Ответ дляВорую вкусняшки
Доставку з Метро замовляю практично кожні вихідні
до замовлення можливо тільки стейки по 810 грн
Люблю порядок• 13 февраля 2023
В четвер була в Метро на Кільцевій, там була червона риба (не пам´ятаю яка) по 699, не туша, але шматки хороші. Така само ціна була і в Сільпо на Віті Поштовій
Байрактара• 13 февраля 2023
А Фора у вас є поблизу? Я не в Києві, а в Боярці під Києвом, у нас часто акції на тушки сьомги. Прекрасна риба на льоду охолоджена свіжа 299за кг, дуже вигідно, тушки по піатора-два кілограма. А ось вчора були малесенькі тушечки форелі грам по 600-700, мабуть по 190грн за кг класно запекти ціленьку на вечерю до овочів