На морозе• 14 февраля 2023
Озельтамівір при грипі є сенс пити?
Хто приймав, як він діє, легше переносяться симптоми чи захищає від ускладнень?
Чи варто пити для профілактики тим, хто постійно в контакті з грипуючим?
На морозе
• 14 февраля 2023
У мене всі симптоми грипу, дуже тяжко, температура не падає, зараз чоловік тест принесе
Хорошенькая• 14 февраля 2023
Пить только после теста, для профилактики пьют только группы высокого риска
Ноунэйм• 14 февраля 2023
Ответ дляНа морозе
робіть тест, якщо +,пийте таміфлю.З ним швидше і легше переноситься. Іншим пити при появі перших симптомів
Вот Она Я• 14 февраля 2023
при підтвердженому грипі - обов´язково приймати. але це важкі ліки. моя дитина іх приймала в стаціонарі під суворим наглядом лікаря.
Вот Она Я• 14 февраля 2023
Ответ дляНоунэйм
таміфлю це і є озельтамивір
Ноунэйм• 14 февраля 2023
Ответ дляВот Она Я
таміфлю це і є озельтамивір
у автора питання пити чи ні, я знаю що таке озельтамівір
Ноунэйм• 14 февраля 2023
Ответ дляВот Она Я
скільки вашій дитині?ми пили дома- 5 і 9 років
Вот Она Я• 14 февраля 2023
Ответ дляНоунэйм
на той час було 5,5 років. у багатьох дітей у відділенні цкй препарат викликав сильну блювоту. тому нам сказали - суворо під наглядом лікаря. ми як наркомани ділили ту капсулу щоб точно по віку була і доза і не більше.
Ноунэйм• 14 февраля 2023
Ответ дляВот Она Я
так, тошнить від нього дуже. В нас теж була рвота, але від темп 39.8
Вот Она Я• 14 февраля 2023
Ответ дляНоунэйм
ну то таке. багато хто дома лікується. але ми мало не втратили дитину вдома. відкачували в лікарні в інтенсивній терапії, тому що грип то страшна хвороба. у моєї була така інтоксикація, що вона вже не реагувала ні на кого. і про Таміфлю нам лікар казав ТІЛЬКИ під наглядом лікаря
Вот Она Я• 14 февраля 2023
Ответ дляНоунэйм
ми як приймали, то медсестрички чергували поряд, щоб контролювати ту блювоту. деякі діти так і не змогли його приймати
Ms. Любмая жена• 14 февраля 2023
Сину почала давати через добу після початку симптомів. Стало легше, температура була три дні. Чоловік захворів перший, йому вже не було сенсу приймати ліки, температурив тиждень і було дуже погано. Я приймала для профілактики і не захворіла.
Ответ дляВот Она Я
Это из-за проблем детоксикации.
Если просто - то стоячая желчь...