Що це за садок такий, може хтось впізнав за матеріалами зйомок, думаю вже багато хто прочитав про цю подію.
Kristal2013• 15 февраля 2023
Вот! А мне тут с пеной у рта доказывали, что за деньги бубочек в жопку воспитатели целуют. Ведь их родители несут им в клювике деньги.
Я б на месте родителей потерпевших деток, решила бы вопрос левыми силами в темном переулке. Твари....
Вот поэтому многие родители не хотят водить детей в сад, при том, что ещё родителям вход воспрещён, как и в школы, хотя родители являются участниками учебного процесса и ни одним законом не предусмотрен запрет на вход в сад/школу.
Ситуация просто жесть…детей очень жаль, беззащитные крохи…
Allka- skakalka• 15 февраля 2023
Садистки ,у них с головой проблемы ,как и допускают до работы с детьми ?
Ответ дляKristal2013
Да нет, решает только человеческий фактор. Если человек не любит детей, то деньги не помогут.
Kristal2013• 15 февраля 2023
Если там есть видеосъёмка, на скринах виден ролик, то почему те, кто ответственный за наблюдение в садике, позволил это делать и не раз? Молчали? Ждали кто ж первый вынесет на общественость?
Там ще інтерв‘ю мама давала- казала, що перед першим походом в садок зробила фото тіла дитини, що б мати докази, якщо щось буде не так, а також вела з‘йомку, що веде дитину у садок. Обґрунтувала це тим, що вона дуже тривожна мама, тобто якби не її прискіпливе ставлення, про ці знущання могли б і не дізнатися.
Kristal2013• 15 февраля 2023
Ответ дляlus_so
Це наїзд і брехня. Моя знайома, яка водить туди сина багато років поспіль, сказала що це брехня.
А видеосъёмка подставная? Игра у воспиталок такая?
Ответ дляlus_so
Ви коли небудь бачили зблизька дитину з тяжкою формою аутизма? Спілкувались? В мене немає жодних підстав не довіряти моїй знайомій. І є багато підстав, щоб не довіряти істерикам в пресі.
Так, в мого чоловіка племінник з купою діагнозів, в тому числі УО і аутизм. Це не дає ніякого права над ним знущатись комусь
Ответ дляlus_so
Поясніть свою позицію з приводу відеоматеріалу? Як саме ви це пояснюєте?
Kristal2013• 15 февраля 2023
Ответ дляlus_so
Наличие диагноза у ребенка не даёт права совершать с ним действия, указанные в статье.
Сестра працювала в такому закладі тільки дітки старші. Щоб заспокоїти дитину найчастіше їй бризкають в лице холодною водою з тієї штуки що для оббризкування квітів. У кожного вихователя така на поясі висить. На відео це б виглядало не дуже. Знову ж таки бувало що і скручувати когось доводилося. Так що тут дійсно ’все не так однозначно’
Wendy Rhoades• 15 февраля 2023
Ответ дляlus_so
так а что на видео было тогда? актерская игра или монтаж?
Их же судить будут, это же не просто репутационные издержки для садика.
Ответ дляKristal2013
Ще раз. Дурнаглісти в погоні за хайпом можуть написати будь що, а якщо їм двадцятку кинути, то будь що в кубі. Подивіться про цю проблему фейсбук і слова батьків, а не дурналістів.
Kristal2013• 15 февраля 2023
Ответ дляlus_so
Дайте посилання на фб. Почитаємо
Ответ дляKristal2013
Когда-то кто-то на форуме рассказывал про воспитательницу, которая в наказание раздевала детей, голыми их на прогулку выводила. Так вот, там собрались папы и раздели воспитательницу
Уверена, это помогло
Ответ дляlus_so
Так а як Ви все ж відео поясните? Ви ж розумієте, що поліція прийшла зовсім не тому, що якась яжемамка запанікувала чи журналісти статтю написали.
Ответ дляlus_so
Про яких дурналістів ви зараз кажете? Там поліція прийшла до виховательок і вручили підозри