МимоПробегала• 15 февраля 2023

Чи знаєте ви блогерів, чиї рідні на війні?

Згадала Бімаму, вона в Карпатах з початку війни, її чоловік актор Діма з нею. Чікавіка теж з Артемчиком в горах відпочивають, ніхто не воює. Підкажіть, кого подивитися ще?
виаль• 15 февраля 2023
Саба Мусіна - її брат на війні( був поранений)
Polz• 15 февраля 2023
Батько Насті Талпи на передку
imis• 15 февраля 2023
КикВика отец погиб на войне
Polz• 15 февраля 2023
Ответ дляimis
КикВика отец погиб на войне
Жесть
InSta• 15 февраля 2023
Катя Руда, Юлія-з-Хутора. Ще в одної дівчинки чоловік загинув, але не військовий, а був лікарем в Чернігові - залишався довго в лікарні, тому що майже всі лікарі поїхали. Загинув під обстрілом в маршрутці, коли таки вирішив їхати. Шукали здається до травня.
Polz• 15 февраля 2023
О ще одну знаю, але вона маленький блогер. Вона знімалась в супержінці, богині шопінгу - Вадімова Наташа. Але в неї чоловік пішов служити ще до вторгнення
Илона-Матвеева• 15 февраля 2023
З шоу Екси ,Свєта веде свій блог. її чоловік Саша загинув на війні .
katenka_• 15 февраля 2023
У одной из бывших участниц Мастер Шеф муж потерял ногу, сейчас протезируют
Witty• 15 февраля 2023
Не зовсім блогер, але відома - фотограф Єлинецька, в неї брат, здається
Йцфыяч• 15 февраля 2023
Поліна Уварова з Сум, вона в Німеччині, чоловік в ЗСУ під Бахмутом, вона веде свій інстаграм а він пише нотатки війни від Ігоря Ганненко в телеграм
sokol_v_nebe• 15 февраля 2023
У всіх блогерів, яких я дивлюся, чоловіки вдома.