Без комплексов• Изменено 16 февраля 2023

Почему японцы и корейцы говорят в нос? Заметила и таиландцы

Не все же там ринопластику делают, почему у них такая гнусавость?
боригнув• 16 февраля 2023
таке мовлення, історично так склалось. хвороби там немає. звичайно є такі, шо нечітко наче бубнять, але такі всюди є.
Барвіночка• 16 февраля 2023
Корейцы не говорят в нос🤔
Каравай-каравай• 16 февраля 2023
А Почему койсаны кликсами? А французы комочками шерсти, а мы шокаем🤷‍♀️
Физрукая• 16 февраля 2023
Тайцы, а не таиландцы))
ШобВам_КакНам• 16 февраля 2023
ежедневно слушаю корейцев.
не заметила
БогдаРуся• 16 февраля 2023
сьогодні почула про польську: мова- дезодорант- пш-пш-пш

так склалося.
а всілякі в´єтнамці і інші схожі з ними говорять тоненьким голоском, навіть коли іноземною мовою розмовляють.
БогдаРуся• 16 февраля 2023
Ответ дляКаравай-каравай
оц койсани кликсами-шо воно таке?