парИла я парИла• 16 февраля 2023
У Варшаві є магазин продуктів що робить доставку або самовивіз ?
Дівчата, які зараз у Варшаві, у мене питання саме до вас. Мій чоловік буде у Варшаві на днях по роботі, і в нього не буде часу блукати по магазинам, але я б дуже хотіла замовити деякі продукти і щоб він забрав їх самовивозом або доставка додому. Порадьте мені будь ласка магазин і сайт до нього, де є такі послуги. Може ще є безкоштовна доставка на перше замовлення? Пам’ятаю у Києві щось подібне було в метро і ашані. Всім заздалегідь дякую.
Мини-бикини• 16 февраля 2023
ашан,
хотя сильно искать магазины не нужно, уверенна рядом есть бедронка или лидл, жабка.
Дуболом• 16 февраля 2023
Ашан, кауфланд, карфур. Заходите на сайти магазинів, там є умови доставок