ПотеряласЯ Я...• 16 февраля 2023
Вугрі та прищики в дитини 10 років
Підкажіть, будь ласка, чи можна справитись з такими прищиками, як на фото, якимись засобами для догляду, чи тільки косметолог? Вугрі також є, і навіть в вушкові.
Сусановна• 16 февраля 2023
Моя донька знайшла спосіб використовувати косметичну щіточку (силіконову і з ворсом). Дуже добре підчищає їй шкіру. Набагато менше стало таких ’неприємностей’.
годовасик• 16 февраля 2023
Це акне, гормональне, не лізьте. Якщо буде запалення, то чистка, сходіть до дерматолога.
мегамоСГ• 16 февраля 2023
я би радила до хорошого косметолога.
не то щоб без нього ніяк, але вона може навчити як доглядати за такошкірою.
бо як дитина полізе туди брудними руками буде лихо
мегамоСГ• 16 февраля 2023
я свою доньку водила підлітком до косметолога, та легенько розпарювала шкіру, проводила комбіновану чистку, на запаленння точково болтушку.
з собою також болтушку. і відрегулювати харчуванння, чіпси, газіровка, сухарики табу
Смешнюча• 16 февраля 2023
Просто умываться чаще. В таком возрасте ничего не нужно делать. Можно еще отменить молоко и посмотреть результат
ПотеряласЯ Я...
• 16 февраля 2023
Ответ дляСмешнюча
З вмиванням трохи є проблема. Постійно треба нагадувати про це.. Молоко майже не вживає
Мяо мой мяо• 16 февраля 2023
У нас пока нет проблем.Но на ночь дочка протирает ватным спонжем детской мицеллярной водой(фото ниже) и смывает водой латексным спонжем.
НашлаПерепискуМужа• 16 февраля 2023
Ответ дляПотеряласЯ Я...
А солодке, некорисну їжу?
Не куру• 16 февраля 2023
То не вугрі, автор. У вушках просто забиті пори. Я консультувалася з ЛОРом та педіатром. Розумію про що ви. Вони самі проходять з часом. І ці білі штуки на обличчі покажіть педіатру або дерматологу. Їх не можна чіпати.
ПотеряласЯ Я...
• 16 февраля 2023
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
А солодке, некорисну їжу?
некорисну вкрай рідко, а от солодке полюбляє
НашлаПерепискуМужа• 16 февраля 2023
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Спрашиваю потому что у знакомых прошли угри, когда после аппендицита месяц на диете сидел сын. Вообще прошли.
неДодекаэдр• 16 февраля 2023
Ответ дляЛизочек
При аппендиците же, скорее всего, еще и антибиотики были
Ще і внутрішній запальний процес, який, в свою чергу, відображався на обличчі
НашлаПерепискуМужа• 16 февраля 2023
Ответ дляЛизочек
Возможно.
Перитонита не было.
Куплю орехи• 16 февраля 2023