АдеКВАтная• 16 февраля 2023

Гематоген та гемоглобін

Дівчата, хто приймав гематоген для підвищення гемоглобіну, був результат? Чи не буде толку від цієї дієтичної добавки. Потрібно підвищити гемоглобін зі 105, поділіться відгуками. Або може хто підкаже препарат інший замість гематогену, про харчування я знаю, які продукти потрібно більше вживати , цікавить саме препарат з залізом
Швидка Настя• 16 февраля 2023
Скорее диабет заработаешь, чем повысишь гемоглобин гематогеном) Попробуйте hema-plex https://ua.iherb.com/pr/naturesplus-hema-plex-30-s...

clernikol• 16 февраля 2023
Мальтофер моей маме назначили
Гомосноб• 16 февраля 2023
Solgar Gentle Iron + вітамін С, В
Жена миллионера• 16 февраля 2023
У мого малого 103, лікарка сказала препаратів не треба, дієта і все. Дієти дотримується, гематоген даю зрідка, бо він уже зараз не той, альбуміну мало, багато іриски.
Обнимашкина• 16 февраля 2023
Сок свекли+сок морковки
Я в дамках• 16 февраля 2023
Ответ дляОбнимашкина
Сок свекли+сок морковки
Сырой?
Буся777• 16 февраля 2023
Ответ дляОбнимашкина
Сок свекли+сок морковки
Скільки його мг можна пити в день, не підкажете ?
Обнимашкина• 16 февраля 2023
Я пила стакан в день, иногда через день
УраганнаЯ• 16 февраля 2023
гранатовый фреш отлично поднимает

автор АдеКВАтная • 16 февраля 2023
Ответ дляУраганнаЯ
гранатовый фреш отлично поднимает
А скільки по терміну його пити, місяць десь? І скільки мілілітрів?
Мудрецыха мира сего• 16 февраля 2023
Тардиферон мне прописывали
sky-labs• 16 февраля 2023
Ответ дляЖена миллионера
Что в себя включает диета? Какой стал в итоге гемоглобин?
Для ребенка наиболее вероятная причина снижения - кровососущие паразиты типа скарид и власоглава