Клин_Кляйн• 16 февраля 2023

Він так багато їсть. Ваші чоловіки теж стільки їдять?

Маю претензії до нього. Точніше до його живота. Мене він дратує і відверто кажучи я соромлюсь свого мужчину🤦Це пузо... Воно огидне.

Я теж не модель і теж маю проблему з переїданням...

Щасливі люди, які не мають проблем з переїданням.
Бжоли-бандерівці• 16 февраля 2023
Ответ дляЯ Вас не боюсь
Сколько там той еды, автор)) для меня нормально на раз, мой вес 58, но только чтобы не на ночь, не поздно
я могу и перед сном если кушать хочется)) еще и добавки подсыпать) вес 56 кг
Лагшмивара• 16 февраля 2023
Ответ дляКлин_Кляйн
Але не дивлячись на те, що тут кімнатки по 5 квадратів, ремонту немає, тут якась енергетика світліша. У мене вдома ремонт, техніка хороша, але енергетика така якась густа і тяжка. Я там почувалась недобре. А тут мені добре, не дивлячись на те, що на столі і навколо ви бачите нехороші умови життя
..бонус
Куда_бежать• 16 февраля 2023
Ответ дляКлин_Кляйн
Не красень. Звичайний. Заробляє мало. Не розвивається☹️Це найбільше гнітить. Мій урок. Спочатку на усе це не дивилась, а тепер корю себе за свій вибір.
От тут ви написали справжню причину вашого невдоволення. І воно до вас, це невдоволення вашим вибором.
Тепер ви розгледіли і намагаєтесь змінювати чоловіка, а він такий і раніше був. Завжди. То до чого тут він?
Зверніться до себе)
Чики-брык• 16 февраля 2023
Ваш муж столько ест потому, что он не ест мяса. Кладите на тарелку стейк, котлету, рыбу, шарнир и салат и будет глрм. Оте намеки на сосиски - это издевательство для мужика, но если он на большее не зарабатывает…
Moco• 16 февраля 2023
Ответ дляЧики-брык
Та да, каша и пару мелких сосисок🤷🏻‍♀️ разве это еда
автор Клин_Кляйн • 16 февраля 2023
Ответ дляБусурманша
Это гречка на фото?? Я реально не могла понять, что за каша.
Автор, фото не информативное, живота не видно
Бо вчора за день він з´їв лише 2 бутерброда і 2 йогурта, коли я йому сказала, що він може їсти в день лише 2 бутерброда (а не 8, як він зазвичай робить), але з кашею. То він вирішив майже нічого не їсти. Кажу так не можна робити, завтра накинешся на їжу. Тому сьогодні не видно живота.
Блондинка в Законе• 16 февраля 2023
Ответ дляКлин_Кляйн
фото
Тут живота не видно
Стетоскопуло• 16 февраля 2023
Да, наши мужики любят пожрать. Каждый второй на СЗ намекает на ужин из домашней еды или предлагали сварить ему борщ) Мои подруги поэтому не съезжаются, чтоб у плиты не стоять.
Я сейчас в ЕС, ходим компанией на обеды-ужины и мужчины не едят так много как у нас. Уже не говоря о том, что жены тормозки на работу им не собирают.
Fotografkiev• 16 февраля 2023
Ви б бачили мого чоловіка, тоді б про свого сказали би: «хай їсть»
На привозе• 16 февраля 2023
Ответ дляКлин_Кляйн
фото
А ваше де пузо?
Единорог помог• 16 февраля 2023
То чего я боюсь больше всего - жить с человеком, который раздражает в нищете и встречать с ним старость.
Не, я пожалуй пока побуду свободной)
Бабулька• 16 февраля 2023
Мій мало їсть а живіт великий, коли була в декреті не встигала готувати, схуд дуже, а живіт залишився на місці
автор Клин_Кляйн • 16 февраля 2023
Ответ дляОпля Картопля
а вы едите меньше, или только мужа ограничиваете?
Набагато менше їм, але вага моя 70 кг. Тому теж десь переїдаю, але живота такого не маю. Маю, але він не кидається в очі
Дюймовочка• 16 февраля 2023
Ответ дляУжгород
Кто эти женщины, которые любят мягеньких мужчин? Мне кажется, что я до жирной женщины дотранюгиваюсь, имела недолгий опыт.
Я люблю живіт свого чоловіка☺ а він любить мої бедра😁😁 Але моя вага 60) в чоловіка 84)
Единорог помог• 16 февраля 2023
Ответ дляДюймовочка
Від фото відвертає і від того
Що на ньому і як ))
Бридко

Бєєє
Это счастье женщин, которые им так гордятся))
Спасибо, не нАда мне такого)
Бабулька• 16 февраля 2023
Ответ дляСтетоскопуло
Бачила японки і кореянки збирають чоловікам на роботу такі красиві тормозки
Единорог помог• 16 февраля 2023
Ответ дляЧики-брык
Пусть сам себе кладёт что хочет.
Женщина ничего не должна
автор Клин_Кляйн • 16 февраля 2023
Ответ дляЧики-брык
Він не любить м´ясо. Там за мінералкою саме м´ясо було. Він накришив м´яса в гречку лише тому, що я йому так сказала, а сосиски постійно кладе собі на сніданок обід і вечерю Я сосиски не їм, мені вони не смачні, йому м´ясо не смачне.
Директриссимо• 16 февраля 2023
готовить бтльше белков и овощей. конечно если кашу лупить и оладьи
автор Клин_Кляйн • 16 февраля 2023
Ответ дляЛагшмивара
..бонус
harchushyn• 16 февраля 2023
Автор, який у вас зріст і вага?
Мдаа• 16 февраля 2023
не такая уж и большая порция на фото...
Вакцениро Вона• 16 февраля 2023
Ммм) а я так люблю чоловіків з пузцем) не худих, не з м´язами) такі вони клааасні
Наизнанку• 16 февраля 2023
Ответ дляКлин_Кляйн
Мій чоловік їсть і більше, але фігура - Аполлон.
Не обов´язково мало їсти, щоб гарно виглядати.
Мій в залі все відробляє, їсть багато білку, щоб була красива та якісна м´язова маса

harchushyn• 16 февраля 2023
Ответ дляКлин_Кляйн
Якось не бачила цього. Бо на початку нашого знайомства він теж не був худим. Але якось не помічала цього. А зараз дратує. Не вмію кохати людину за внутрішній світ
Моя думка.
Ви невдоволені ВАШИМ ЖИТТЯМ,не вдоволені тим,що вас оточує,як живете,як виглядаєте.
Це невдоволення проектуєте на чоловіка.
автор Клин_Кляйн • 16 февраля 2023
Ответ дляharchushyn
Автор, який у вас зріст і вага?
168 і 70
автор Клин_Кляйн • 16 февраля 2023
Ответ дляМдаа
не такая уж и большая порция на фото...
Але та тарілка дуже велика
Мдаа• 16 февраля 2023
Ответ дляКлин_Кляйн
Але та тарілка дуже велика
Значит фото ваше не очень информативное
harchushyn• 16 февраля 2023
Ответ дляКлин_Кляйн
Ви позбулися колишнього життя, тепер прийшов час для чоловіка.
Він також для вас ’густий і тяжкий’,а душа хоче ’світлішого’.
Мдаа• 16 февраля 2023
Фото живота в студію