Клин_Кляйн• 16 февраля 2023

Він так багато їсть. Ваші чоловіки теж стільки їдять?

Маю претензії до нього. Точніше до його живота. Мене він дратує і відверто кажучи я соромлюсь свого мужчину🤦Це пузо... Воно огидне.

Я теж не модель і теж маю проблему з переїданням...

Щасливі люди, які не мають проблем з переїданням.
Лагшмивара• 16 февраля 2023
Ответ дляКлин_Кляйн
фото
меня бы больше условия жизни и качество,
все угрюмое старое
Бусурманша• 16 февраля 2023
Ответ дляОпля Картопля
какие у вас однако ассоциации с гречкой интересные)
Это гречка на фото?? Я реально не могла понять, что за каша.
Автор, фото не информативное, живота не видно
Опля Картопля• 16 февраля 2023
Ответ дляДюймовочка
Від фото відвертає і від того
Що на ньому і як ))
Бридко

Бєєє
фото как фото, то какие-то ассоциации нездоровые про терла между ног
120-120-120 (не худею)• 16 февраля 2023
Мій їсть небагато, але любить солодке, весь час до чаю то сухофрукти, то якісь цукерки, я худим його не бачила ніколи, тільки на фотках з армії. Але він класний чоловік і людина.
автор Клин_Кляйн • 16 февраля 2023
Ответ дляАнчо Ус
Ого..то в тарілці одному йому на один прийом.
Для нас то 3-4 порції.
Вважаю, що їмо не мало.
І я про те. Прошу його менше їсти. Часом перегинаю палицю... не хочу його ображати, бо розумію, що він не може менше їсти... Має харчову залежність... Добре, що він розуміє, що навіть якщо я і говорю іноді образливі слова, то це тому, що я хочу кращого для нього.
Опля Картопля• 16 февраля 2023
Ответ дляБусурманша
гречка с мясом каким-то. как по мне, нормальная порция именно потому, что гречка, не так уж там и много калорий выйдет в порции
taka• 16 февраля 2023
а у вас полотенце дырявое и бардак
Опля Картопля• 16 февраля 2023
Ответ дляКлин_Кляйн
а вы едите меньше, или только мужа ограничиваете?
автор Клин_Кляйн • 16 февраля 2023
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Мало вводных данных, кроме пуза и почему его стесняетесь. Что с лицом? Сколько зарабатывает?
Не красень. Звичайний. Заробляє мало. Не розвивається☹️Це найбільше гнітить. Мій урок. Спочатку на усе це не дивилась, а тепер корю себе за свій вибір.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 16 февраля 2023
Ответ дляКлин_Кляйн
фото
Мой бм еще больше порции ел, Правда ему повезло он из дрыщей)
Шальная коклетка• 16 февраля 2023
Ответ дляКлин_Кляйн
Не розвивається🙈 Сидить рівно на попі. Мабуть, якби розвивався як особистість, живіт не дратував би
Отож то. Живіт то тільки маленька зачіпка для вашого невдоволення
автор Клин_Кляйн • 16 февраля 2023
Ответ дляБусурманша
У него кольцо на указательном пальце?
Так. Перстень Атлантів. Зрозуміло для тих, хто таким цікавиться
автор Клин_Кляйн • 16 февраля 2023
Ответ дляКраля-Галя
Нормальная порция в тарелке.
Ви що?🙈Це дуже багато.
Я Вас не боюсь• 16 февраля 2023
Сколько там той еды, автор)) для меня нормально на раз, мой вес 58, но только чтобы не на ночь, не поздно
Курочка-чубаточка• 16 февраля 2023
Мій їсть багато, але не часто))
На велосипеді катається і не любить солодке, тому досить худий.
Але останнім часом став менш активний і з´явився невеличкий животик, тому планую перейти на більш здорове харчування і його потихеньку привчати)
автор Клин_Кляйн • 16 февраля 2023
Ответ дляДюймовочка
Як не естетично ви швирнули ті бліни в тарілку
Тіпа
На тобі Боже
Шо мені не гоже
Відвертає
Діти їли, ще не прибрала
ЛюбимаЯНЬ• 16 февраля 2023
Судя по фотке, у вас все уходит на еду
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 16 февраля 2023
Ответ дляДюймовочка
Тіпа
На тобі Боже
Шо мені не гоже
Відвертає
Небоже.
Думаю, это остатаи, их было больше. Сьели, а эти остались
автор Клин_Кляйн • 16 февраля 2023
Ответ дляКишмишная Мая
А вы? Развиваетесь? Или только в тарелку заглядываете?
Читаю щодня. І мені прикро, що він цього не робить. Шукаю шляхи додаткового заробітку. Йому нормально, нічого не шукає
автор Клин_Кляйн • 16 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
На фото не їжа, а хавер - просто набити пузо чим попало, вибачте.
Погоджуюсь
Бусурманша• 16 февраля 2023
Ответ дляКлин_Кляйн
Ему не идет
И, кстати, это не работает. Но если верит, пусть носит)
По теме - автор, вы недовольны собой и своей жизнью, но ответственность перекладываете на него, и обвиняете в своей не состоятельности его. Начните с себя.
Шальная коклетка• 16 февраля 2023
Ответ дляУжгород
Кто эти женщины, которые любят мягеньких мужчин? Мне кажется, что я до жирной женщины дотранюгиваюсь, имела недолгий опыт.
Зараз рідко у кого кубики, особливо після 30. Мій не колобок і пузко не пивне. Він весь такий Котигорошко трошки запливший жирком)
Zelenkа• 16 февраля 2023
Ответ дляКлин_Кляйн
Погоджуюсь
Не ображайтесь! Просто на фото, наче холостяк нишпорив по холодильнику)))
Вчорашня гречка підсмажена з ковбасою. Робіть йому до гречки підливу з курки, дієтично і смачно. Хоча, всі ми іноді любимо запхатись жирним)
автор Клин_Кляйн • 16 февраля 2023
Ответ дляУжгород
Меньше оладьи делайте. Я своего за них дрючу, он их любит, но от них же разносит, жесть.
Діти просять. Раз в тиждень роблю. Вони змітають, що нам нічого не лишаєтьсяАле я не люблю, чоловіка контролюю, щоб не їв їх багато🙈Але він на роботі відривається, коли я не бачу
автор Клин_Кляйн • 16 февраля 2023
Ответ дляdulenok
ооо...Моя порцейка. я б еще пару шматков ковбаски туда накидала
Ви не страждаєте від такого переїдання?
автор Клин_Кляйн • 16 февраля 2023
Ответ дляЛагшмивара
все угрюмое старое
Я змушена була залишити свій дім. Живемо в чужих людей
Moco• 16 февраля 2023
Сейчас наоборот , я много ем 😂 буду кушать бургер а муж чай с печеньками
Ну я беременная 🤰🏻
Форс мажор• 16 февраля 2023
Ответ длякак тебе такое илон маск
Удалено администрацией...
А где там бардак? Всё чистое, обычная кухня.
автор Клин_Кляйн • 16 февраля 2023
Ответ дляЛагшмивара
все угрюмое старое
Але не дивлячись на те, що тут кімнатки по 5 квадратів, ремонту немає, тут якась енергетика світліша. У мене вдома ремонт, техніка хороша, але енергетика така якась густа і тяжка. Я там почувалась недобре. А тут мені добре, не дивлячись на те, що на столі і навколо ви бачите нехороші умови життя
Лагшмивара• 16 февраля 2023
Ответ дляКлин_Кляйн
Извините , пожалуйста тогда