Добрая свекровь• 16 февраля 2023
Тренировки онлайн
Как думаете, какая цена на онлайн тренировки( по типу пилатес) может быть?
Добрая свекровь
• 16 февраля 2023
Ответ дляНезламна Україна
250-350
Не дорого? Я думала грн 200 максимум
Добрая свекровь
• 16 февраля 2023
Ответ дляЗубожиння
впевнена що можна знайти безкоштовно просто записи уроків
Не можу себе заставити, потрібно щоб тренер штовхав))
Зубожиння• 16 февраля 2023
Ответ дляДобрая свекровь
він через екран не дуже вас поштовхає
А на рахунок чарівного пендулю, якраз читаю книгу, то все фігня щоб хтось штовхав, просто у вас немає мотивації.
Добрая свекровь
• 16 февраля 2023
Ответ дляЗубожиння
він через екран не дуже вас поштовхає
Немає, ну тренер хоч дивиться, всеодно доводиться щось робити))
Незламна Україна• 16 февраля 2023
Ответ дляДобрая свекровь
Не дорого? Я думала грн 200 максимум
450 не хотите? ))
Добрая свекровь
• 16 февраля 2023
Ответ дляНезламна Україна
450 не хотите? ))
А що це за тренування? Просто я ходжу офлайн також, 280 грн ціна
Зубожиння• 16 февраля 2023
Ответ дляДобрая свекровь
от очні тренування ще розумію буде видно що і як ви виконуєте, зможе підправити якщо щось не так, а онлайн, на мою думку то дурно витрачені кошти, але якщо вам здається що так буде більше результату то є різні ціни, все залежить від популярності тренера
Незламна Україна• 16 февраля 2023
Ответ дляДобрая свекровь
Barre - это как раз таки пилатес + abs
Незламна Україна• 16 февраля 2023
Ответ дляДобрая свекровь
Посмотрите в инсте xenia_muse
Добрая свекровь
• 16 февраля 2023
Ответ дляНезламна Україна
Посмотрите в инсте xenia_muse
За 450 грн заняття? То дорого для мене, але дякую
західний_діалект• 16 февраля 2023
У мене йога офлайн у групі, з орендою залу та наглядом тренера, від 150 абонементом або 200 разове заняття.
Ціну вище 200 грн вважаю адекватною якщо тренер дивиться онлайн за вами. Якщо просто запис тренування або доступ до стріму - до 50 норм.