Лукава_Кiшка• 16 февраля 2023
Це залежність від людини чи просто я так сильно люблю?..
Стосунки зараз на мені розриву повністю.
Зараз буде розлука на 3 тижні мінімум… і я вже відчуваю як буду сумувати сходжу з розуму
Впевнена що може там і зрадить і в клуби може піти . Я себе завжди так накручувала
Я у відчаї . Стосунки йдуть вже до кінця остаточно, йому ок .
Результат:
вже голосів:
49 (48.04%)
Дурнезаймись собою,його забудь
47 (46.08%)
Залежність
6 (5.88%)
Сильно любиш
Брыкалка• 17 февраля 2023
Ответ дляДайте подуться
лошадь сдохла. слазь
Дальше можно не читать.:))
Великий сатирик• 17 февраля 2023
Ответ дляпалка-копалка
Автор, мила, скільки вам років і скільки ви разом?
Мене так крило за хлопцем в молодому віці тільки. Чомусь
Від віку це точно не залежить. Мене так криє в 39 вже більше 3 років. До цього не відчувала такого, хоч закоханостей було достатньо.
Лукава_Кiшка
• 17 февраля 2023
Ответ дляпалка-копалка
Я не знаю що у вас за стосунки і що порадити.
По своєму життю знаю: чим більше я вкладаю в себе, чимось займаюсь, цікавлюсь, менше розпилююсь на чоловіка, тим більше я йому цікава.
Автор, не показуйте йому що жити без нього не можете. Голову у верх!
Ну ок ваш мужчина їде на 3-4 тижні
Ваша реакція? Все ок? Їдь? Переживати не будете?? Злитись скандалити?
Дежурняшная• 17 февраля 2023
Я тоже своего очень люблю. Уезжает на 2 дня и уже скучаю. Еще и переживаю за него очень.
АлывердЫ• 17 февраля 2023
Автор, обіймаю Вас
Мені теж паскудно, 14 років перекреслено, з них приблизно 2, 5р. як качелі, місця собі не захожу... Виказала за образи, тепер усе.... Змиритися не можу з цим...Самостійно справитися з емоціями не виходить...
Бажаю щоб у Вас все налагодилось!)
АлывердЫ• 17 февраля 2023
Ответ дляЛукава_Кiшка
І ще я зараз в оці дні таку якусь ревність намагаюсь викликати а йому байдуже …. Взагалі ігнор
Він радіє
Знаю, що легко сказати, важко зробити... Але відпустіть його, бо потім може бути дуже важко і боляче
Гага Газу• 17 февраля 2023
Ответ дляЛукава_Кiшка
та я вже і сама бачу, що це кінець. йому байдуже абсолютно що ми не будемо бачитись так довго ,,,,, сумувати він теж не буде а гуляти там і розважатись
і ще каже ти і так вже до мене нічого не відчуваєш
а коли рощуиіб що втрачаю то відразу мої почуття розростаються..а його вже ні, більше не любить мене
Автор, радуйтесь, что у вас ничего с ним общего нет...
У меня с мужем была любовь, потом появился ребенок, мужу хотелось отдохнуть от чуда которое нужно кормить молоком каждые несколько часов))) . Я мужа ждала до 10 вечера пока он нагуляется после работы. Просила продуктов принести - потому что я сама каждый день спускала коляску по лестнице с ребенком несколько этажей и поднимала, потому что детям полезно гулять каждый день; потому что моя спина коляску+ребенка+продукты не поднимала.
Муж часто забывал купить продукты и вынести мусор - ему лишь бы гульки. Да ну их, любящих гулять мужчин.
Мы чуть не развелись. Муж скандалил, говорил а почему ты не можешь это сделать сама? Да потому что. 25 килограмм на 4-й этаж за один заход леди не тащит (коляска 13 кг + ребенок 3-18 в разном возрасте + продукты). А ему друзья сказали, что жена в декрете должна волочь всё сама, а он должен только прийти домой после работы поесть(((
Потом я чисто случайно в больницу попала с переломом, ребенок свесился на мужа и только тогда муж переосмыслил своё поведение. Но мой муж - исключение из правил. Обычно если мужчина изначально не понимает своего уважения к женщинам - то это овнюк, и из него ничего путного не выйдет.
Автор, да ну его. Ищите себе нормального мужчину, а не этого...

Если в самом начале отношений он не уважает вас, то зачем он?

А_я_ЛОЖУ!• 17 февраля 2023
знаєте от гарне порівняння ’Я можу,я вмію добре жити без тебе, можу жити з іншим,, можу бути щасливою одна., Але хочу з тобою!!!’
Пацан к успеху шел• 17 февраля 2023
Автор, зовсім не зрозуміло які стосунки між вами взагалі
Може Ви себе накручуєте?
палка-копалка• 18 февраля 2023
Ответ дляЛукава_Кiшка
Ну ок ваш мужчина їде на 3-4 тижні
Переживати буду.
Злитись, скандалити ні.
У мене купа справ: дитина, робота, волонтерство, спорт, друзі, хоббі. Мені тупо не хочеться тих скандалів, повірте.
Злитись, скандалити ні.