Вапщета• 17 февраля 2023

Інтрижка з жонатим

Нічого особливого , він жонатий і цього не скривав з самого знайомства . Знала що у відряджені макс на 2 місяці . Ніхто і нікому нічого не обіцяв . Цікаве спілкування , десь ходили , гуляли , відпочивали як і усі . Навіть з подружками гомоніли , що ось чому так , коли цікавий , веселий , ввічливий і тп , то вже чийсь , типу хороших ще цуценятами розібрали …
Я непереконлива , самостійна і заміж не хочу . Цього не скриваю . Пройшли майже 2 місяці , залишилося пару днів . Сьогодні він мені видав таке що на голову не натягнути . Каже , спочатку цікаве спілкування , потім дуже подобаєшся , далі кохаю тебе , а потім жити не можу без тебе .. каже що підло поступає , але нічого не може з собою зробити .
Я в шоці , кажу щоб припинив про таке думати , що ми ж на березі домовилися про все .
Сказав давай завтра про це поговоримо , не по телефону .
В мене паніка , я ж сама кажу що , чому так , коли чоловік тебе влаштовує у всьому , він вже зайнятий і це є правда .
Поворот який я не очікувала
Улучшанский-Ухудшанский• 17 февраля 2023
Ответ дляАлекс-1022
Удалено администрацией...
Й не приховував. А ’непереконлива’ - взагалі незрозуміло, що це
автор Вапщета • 17 февраля 2023
Ответ дляАлекс-1022
Удалено администрацией...
автор Вапщета • 17 февраля 2023
Ответ дляАлекс-1022
Удалено администрацией...
Самоучка• 17 февраля 2023
Ответ дляСветка-пипетка
Я непереконлива - то як?
Автор неубедительна ))
Самоучка• 17 февраля 2023
Ответ дляВапщета
Дівчата , воно мені не потрібно , я покористувалася і файно провела час , все честно було з обох сторін , ніхто і нікому нічого не обіцяв і розмов таких не мало бути зовсім . Тепер в мене болить голова нащо це все … бо я такого собі не мріяла ну ніяк . Одне діло зустріти такого ж самотнього , а інше ось це все
Так если вам все равно, почему у вас болит голова? Вы даже не в одном городе живёте. Не врите хоть себе )
БезникаЯ• 17 февраля 2023
Ответ дляВапщета
Я ще вчора думала як пощастило його дружині 🤷‍♀️
Слухайте, вони у відрядженнях усі такі. Плюс жонаті від дружин тікають рідко, їм хочеться сексу і різноманітності. ПлюсІ відстань чоловіки погано переносять, це я до тих, хто сподівається з біженства повернутися і щоб все було по-старому.
Не кидайтеся в омут з головою, в таких справах потрібен час. Але якщо відчуваєте, що доля, то тоді про себе потрібно подумати. А секс у вас був?
Кудряшка Сью• 17 февраля 2023
В каком месте жене повезло ? В каком месте он интересный и порядочный ? Если он, что б время зря в командировке не терять, приступил к поиску досуга …
Неужели никто не понимает - даже если гипотетически он прям так влюблен и уйдёт от жены, вам он также будет изменять по командировкам просто потому что для него это норма.
ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА• 17 февраля 2023
Ой, автор, не корчите из себя дурочку- Я в шоке, мы же договаривались, не думай про это. А сама тут тему сотворила, такое он мне сказал, такое он мне сказал, на голову не налазит. Да и ещё ночью. Ночью надо спать, а не про женатых думать.
Пасти Ла• 17 февраля 2023
Ответ дляВапщета
Да уж, повезло, что кобель у нее гулящий
СноваЗдорова• 17 февраля 2023
Ответ дляВапщета
Так повезло, ох, как повезло, муж который изменяет в командировке,при чем я так поняла, сразу по приезду искал с кем. Вот это супер повезло такого мужа иметь
СноваЗдорова• 17 февраля 2023
Ответ дляВапщета
Ну так нафиг с женатым крутили? Разгребайте
Крапипопка• 17 февраля 2023
Ответ дляВапщета
Як на мене, усього 2 варіанти 1) він почне казати, що потрібен час і буде іноді приїжджати і бла-бла - до побачення... , 2) він готовий подати га розлучення і жити разом з вами. В другому варіанті вирішувати вже вам.
У мене особисто був 2 варіант, чоловік переїхав до мене в інше місто і подав на розлучення через місяць після нашого знайомства.
Неместная Я• 17 февраля 2023
Ответ дляЗупка_цем
В мене були одружені чоловіки, але з жодним з них я би не створила сім´ю. Ви вже на 100% знаєте, що цей чоловік здатний на зраду. Сьогодні він зраджує з вами, а післязавтра він вже буде зраджувати вам.
С ней он будет не такой))
Неместная Я• 17 февраля 2023
Ответ дляСноваЗдорова
Другие уже не клюют видимо
Лет то уже не 20, слова автора
А так хоть женатый прилип
Аноним ФЕЯ• 17 февраля 2023
Ну это жизнь. Бывает всякое. Человек тем и интересен - пластичностью эмоций. Мы ж не роботы, хотя тот кто придумал брак, видимо желал сделать из человека вынужденно послушное социальное существо, которое будет давить в себе разные эмоции и жить лишь одной ответственностью за брак. Скажите, что замуж не планируете.. Что вам хорошо и на свободе.
Единорог помог• 17 февраля 2023
Ой, то йому гормони очі застити, потім прикине як воно розлучатися, ділити майно, то швидко передумає.
Кто крайний?• 17 февраля 2023
Ответ дляВапщета
Дуже пощастило... зявилася ви
Копуша• 17 февраля 2023
А какими действиями он любоф подтверждает? Или ласковый теленок двух маток сосет?
Полиэтиленовый привет• 17 февраля 2023
Ответ дляВапщета
Удалено администрацией...
Писати українською мовою, не НА мові. Не НА Україні.
жар-птица Нюра• 17 февраля 2023
Ответ дляВапщета
Діти вже дорослі у обох , нам не по 20 років
Ну тогда ничегт не мешает ему развестись и быть с коханой
СКИБИДЫШь• 17 февраля 2023
Ответ дляВапщета
Сорі. Але ваші слова про провела час, покористувалась і т.п. звучать не так як він покохав і жити не може.
Хто з вас бреше з приводу відносин.
І так, це проблема, коли свідомо перетинаєш оту черту ’користування’, та робиш собі же проблеми.
Очень-очень• 17 февраля 2023
Не надо настоящее бля...тво ’интрижкой’ называть. Называйте вещи своими именами
Зубачистка• 17 февраля 2023
А дорослі діти це скільки років? 12? Чи 13?
ПолБатона• 17 февраля 2023
Ответ дляЖена сантехника
Як в Біблії написано, киньте в мене камінь хто не грішив. Не вам судити
А ще в Біблії написано
’Горе миру от соблазнов, ибо надобно прийти соблазнам; но горе тому человеку, через которого соблазн приходит’
Евангелие от Матфея 18:7
Лорка-хлорка• 17 февраля 2023
Жена не стена, подвинется. Если так влюбился, что хочет развестись, то пусть разводится. Но если просто мозги хочет полоскать - то пусть к благоверной шурует
Жена сантехника• 17 февраля 2023
Ответ дляПолБатона
А ще в Біблії написано
Евангелие от Матфея 18:7
Мабуть ви ще дуже молода, проживете з чоловіком мінімум 20 років, тоді поговоримо......
ПолБатона• 17 февраля 2023
Ответ дляЖена сантехника
Не зрозуміла зв´язку між моїм віком і словами Бога.
19 живу))
Анка-пулемётчица• 17 февраля 2023
Він зайнятий,...але це вас не спинило.
Тобто немає причини не йти далі для вас...
Він вам подобається,...то не гальмуйте.
Принципів все одно немає у вас...
автор Вапщета • 17 февраля 2023
Ответ дляЖена сантехника
Ну якраз там і є 20 років , що можете розказати ?
автор Вапщета • 17 февраля 2023
Ответ дляАнка-пулемётчица
Він зайнятий,...але це вас не спинило.
Він вам подобається,...то не гальмуйте.
Принципів все одно немає у вас...
Видихайте , я прекрасно розумію що таке брак . І о да , я не про почуття , а про спільне майно , дітей , друзів і тд . А я за забором була і життя бачила , щоб добровільно на такий трешняк згодитися навіть заради великого і палкого кохання .