Вапщета• 17 февраля 2023
Інтрижка з жонатим
Нічого особливого , він жонатий і цього не скривав з самого знайомства . Знала що у відряджені макс на 2 місяці . Ніхто і нікому нічого не обіцяв . Цікаве спілкування , десь ходили , гуляли , відпочивали як і усі . Навіть з подружками гомоніли , що ось чому так , коли цікавий , веселий , ввічливий і тп , то вже чийсь , типу хороших ще цуценятами розібрали …
Я непереконлива , самостійна і заміж не хочу . Цього не скриваю . Пройшли майже 2 місяці , залишилося пару днів . Сьогодні він мені видав таке що на голову не натягнути . Каже , спочатку цікаве спілкування , потім дуже подобаєшся , далі кохаю тебе , а потім жити не можу без тебе .. каже що підло поступає , але нічого не може з собою зробити .
Я в шоці , кажу щоб припинив про таке думати , що ми ж на березі домовилися про все .
Сказав давай завтра про це поговоримо , не по телефону .
В мене паніка , я ж сама кажу що , чому так , коли чоловік тебе влаштовує у всьому , він вже зайнятий і це є правда .
Поворот який я не очікувала
Чижик Пижик• 17 февраля 2023
Ответ дляВапщета
Дівчата , воно мені не потрібно , я покористувалася і файно провела час , все честно було з обох сторін , ніхто і нікому нічого не обіцяв і розмов таких не мало бути зовсім . Тепер в мене болить голова нащо це все … бо я такого собі не мріяла ну ніяк . Одне діло зустріти такого ж самотнього , а інше ось це все
А чпокатись з ним - це не ось це все?
Ви тут волшебну не розігруйте
Вапщета
• 17 февраля 2023
Ответ длязлющий я
Вот так непреклонные и самостоятельные разбивают семьи. Вы же выставили перед ним лучшую свою версию. Кобель с легкостью предал жену, предаст и вас. Счастья не желаю.
Ну яку кращу версію ?) То що я в свої роки досягла того що прагнула ? То що навіть у війну впоралася в почала все з початку ? То що маю ту ж квартиру , машину , шуби , сумки , телефон ? Ну дійсно ) кращу ! Потрібно було на траліку і в секонді …
Не вискочила заміж після школи і не варила борщі 20 років , а вчилася , працювала і досягала ! Яку я там сім’ю розбила ? Вона мені в даром не здалася .
Все що мені потрібно було це приємне спілкування , гарно провести час , та хороший секс ) все це я отримала .
Збираюсь на побачення , пишіть
Ответ дляВапщета
Збираюсь на побачення , пишіть
Вся такая успешная, и никому больше не пригодилась. Только чужому мужу. Неужели приятно общаться, проводить время и трахаться с иудой?
Ответ дляВапщета
Збираюсь на побачення , пишіть
Еще и хвастаетесь связью с женатым. Самой то не противно?
Ясамаякрасивая)• 17 февраля 2023
Ответ дляВапщета
Ні не сказала , бо ох… ла , при цьому була не одна , в мене була подружка в гостях і мені було не зовсім зручно все це по телефону обговорювати . Все ж таки не зовсім телефона розмова
А когда он уезжает?
Он же уезжает? Не останется же с Вами?
Ясамаякрасивая)• 17 февраля 2023
Ответ дляСветка-пипетка
Я непереконлива - то як?
Не переубедить ее в обратном вероятно