Скомуниздила• 17 февраля 2023
Хочу подати на розлучення, які мої дії?
Скомуниздила
• 17 февраля 2023
Ответ дляЇжак в панчохах
Рагс, суд, України залежить від ситуації
Ми в Україні, цікавить чи можна заяву подати онлайн? Ніде не знаходжу інформацію
Дякую_аж_підскакую• 17 февраля 2023
Ответ дляСкомуниздила
Можна через електронний суд
Надежда наш компас• 17 февраля 2023
Ответ дляСкомуниздила
Можна онлайн.
Скомуниздила
• 17 февраля 2023
Ответ дляДля драки
Дети? Имущественный спор?
Діти 6 і 10 років, спільного майна немає, лише авто.
KaterionOK• 17 февраля 2023
Ответ дляСкомуниздила
Через електронний суд. Складаєте позов, сплачуєте судовий збір (трохи більше 1 тис. грн). До позову прикріплюєте додані документи і квитанцію. Чекаєте на призначення справи до розгляду.
Для драки• 17 февраля 2023
Ответ дляСкомуниздила
Зайдите на сайт районного суда в вашем городе, там можно рассчитать судебный сбор и сформировать квитанцию на оплату, там же будут образцы документов. Найдёте образец пощоаа. Дальше вам написали, через электронный суд
Скомуниздила
• 17 февраля 2023
Ответ дляKaterionOK
Дякую! А чоловіку як і коли надійде інформація про розлучення із суду?
KaterionOK• 17 февраля 2023
Ответ дляСкомуниздила
Інформація про призначений розгляд справи зараз надходить смскою на номер телефону, який ви вкажете (вайбер, звичайне смс, електронна пошта). Раніше суд надсилав укрпоштою, але зараз попри судовий збір в 1073 грн. грошей для марок і конвертів немає.
Скомуниздила
• 17 февраля 2023
Ответ дляKaterionOK
Дуже Вам дякую!
Бронетапок• 17 февраля 2023
Ответ дляСкомуниздила
Розлучення через суд
Аліменти
Розділ майна
Все це різні справи.
Аліменти
Розділ майна
Все це різні справи.