рукиЖимолости• 17 февраля 2023

Аналіз на С-пептид

Результат аналізу 1.41 при референсних значеннях лабораторії 1.0-4.8 то нормальний результат? В інтернеті написано що зниження рівня с-пептиду до значення нижче норми або до нижньої границі то є діабет 1 типу і я не розумію наскільки низькі результати мають насторожувати. Сдавала в смартлабі
Трусиковед• 17 февраля 2023
Гликированный?
Глюкоза натощак?
Инсулин?

КонФФетОшка• 17 февраля 2023
Нижче одиниці це погано, у вас норма. Якщо решта в нормі.
автор рукиЖимолости • 18 февраля 2023
Ответ дляКонФФетОшка
Все в нормі окрім глюкози натщесерце. І глікований гемоглобін, і фруктозімін, і індекс НОМА, і інсулін в нормі, але глюкоза 6,8 і 6,7 з венозної плазми в різні дні. До прийому ендокринолога ще тиждень по запису, поки чекаю не можу зрозуміти що це може бути, при тому що глюкоза місяць назад ще була у нормі 4,7 з пальця і 5,2 з вени. Може то діабет 1 типу так різко маніфестував нещодавно, що інші аналізи ще не показують поганий результат?
КонФФетОшка• 18 февраля 2023
Ответ длярукиЖимолости
Скільки вам років? Не хочу глибоко коментувати, бо не лікар. Але є така фігня як Mody-діабет. Може вилазити на фоні стресу, як у нас всіх зараз. Ця ранкова гіперглікемія може бути першим проявом. Доки є у вас власний інсулін, вихід тільки низьковуглеводна дієта. Будь ласка, напишіть, що лікар скаже.
автор рукиЖимолости • 18 февраля 2023
Ответ дляКонФФетОшка
Мені 20 років, надмірною вагою не страждаю, 59 кг при рості 173. Напишу як будуть результати у лікаря, дякую Вам за відповідь!
КонФФетОшка• 18 февраля 2023
Ответ длярукиЖимолости
Перед лікарем бажано зробити загальний аналіз сечі, на предмет глюкози або кетонів. Здоров’я вам і мінімум нервів.
автор рукиЖимолости • 01 марта 2023
Ответ дляКонФФетОшка
Після двох консультацій у ендокринолога та додаткових аналізів встановили що це все ж таки моді діабет. Лікар рекомендував за можливості пошукати чи можна у нас десь здати генетичний аналіз на моді діабет, а поки на місяць низьковуглеводна дієта, якщо показники цукру не будуть краще то призначать таблетки.