Джавеліна• 17 февраля 2023

Чи діюча валюта?

Може хто скаже, чи це діюча валюта, чи може вже стара?
Морская свинка• 17 февраля 2023
який рік
і яка країна
бо нічого не видно

ТочноБудет• 17 февраля 2023
Швейцарський франк (код валюти згідно з ISO 4217: CHF, символ: ₣ або Fr.) — офіційна валюта Швейцарії та Ліхтенштейну. Емісійний інститут — Національний банк Швейцарії.

В чому саме проблема?
ПАЦАНКА О• 17 февраля 2023
Ого
автор Джавеліна • 17 февраля 2023
Дякую. Питання в тому, чи десь можна в Києві обміняти.
ТочноБудет• 17 февраля 2023
Ответ дляДжавеліна
В звичайних обмінниках можна без проблем продати, це з купівлею бувають проблеми через відсутність купюр.
english book• 17 февраля 2023
Валюта діюча, але саме в Україні з цією серією можуть виникнути складнощі. Справа в тім, що це 8ма серія, яку саме зараз виводять з обігу. Обміняти або купити що небуть можна будь де на території Швейцарії. А от в Україні далеко не всі банки вже приймають цю серію. Але ви не переймайтеся, багато хто її продовжує купувати за звичайним курсом. Я сама нещодавно купувала саме цю серію, але для колекції,в стані UNC(тобто без пошкоджень).
english book• 17 февраля 2023
Ответ дляТочноБудет

В чому саме проблема?
Проблема в тому, що цю - 8му серію, Швейцарія виводить з обігу.

english book• 17 февраля 2023
Ось ще для вас автор. https://www.eximb.com/ua/bank/press/novyny-banku/u...
І додам, що в маленькі відділення не йдіть, там навряд візьмуть. А от великі продовжують приймати, особливо в центрі Києва.