ПолБатона• 17 февраля 2023
Риба, АТБ, питання
Хто брав в АТБ рибний фарш заморожений (Veladis) із хека чи лососевий? На котлети таке годиться і як на смак? Чи там тільки перемелені зябра і хвости?)) Перший раз помітила таке в магазині, ніколи не брала. Готувала котлети завжди із філе.
І ще хто пробував котлети рибні з червоної риби фірма Мастер Фіш?
Дякую за відповіді!
Пишу_граммотно!• 18 февраля 2023
Раніше брали, зараз - ні, дуже багато води виходить при розмерзанні, і здається там дійсно все підряд. Краще самому з риби зрог, різницяв ціні невелика, але хоч знаєте з чого воно