Перемелица• 17 февраля 2023

Соромлюсь на новій пошті дивитися при комусь посилку

Точніше оглядати її, раніше такого не було,я розумію,що нікому немає справи до мене та моєї косметики,але все одно хтось та і дивиться не відриваючи очей, якось мене це напружує трохи
Котя_люлю• 17 февраля 2023
Кому Вы нужны? Вот серьезно.
Попа как у Кардашьян• 17 февраля 2023
Вы интимные игрушки заказываете?
Глас_Народа• 17 февраля 2023
А вы смотрите, что получают другие?
Я б такое не носила, но продаю• 17 февраля 2023
вони дивляться, бо ви затримуєте чергу) а не того, що їм цікаво що там у вас
автор Перемелица • 17 февраля 2023
Ответ дляКотя_люлю
Кому Вы нужны? Вот серьезно.
А чого тоді дивляться,що я там оглядаю??
Навіщо?
автор Перемелица • 17 февраля 2023
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Вы интимные игрушки заказываете?
Раніше замовляла,але не оглядала їх тоді
автор Перемелица • 17 февраля 2023
Ответ дляГлас_Народа
А вы смотрите, что получают другие?
Спеціально ні
Ща как дам• 17 февраля 2023
Ответ дляПеремелица
Навіщо?
а вот нечем заняться, шоподелать
автор Перемелица • 17 февраля 2023
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Яку чергу?
автор Перемелица • 17 февраля 2023
Ответ дляЩа как дам
а вот нечем заняться, шоподелать
А от мені некомфортно від цих зазирань...
Попа как у Кардашьян• 17 февраля 2023
Ответ дляПеремелица
Ну так им ведь тоже интересно
Кошка Мурка• 17 февраля 2023
Ответ дляПеремелица
Все в голові, автор. Робіть те що некомфортно і демонстративно. Саме пройде. Я фена хвилин 15 розглядала.
автор Перемелица • 17 февраля 2023
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Ну так им ведь тоже интересно
Так я і не оглядала інтим іграшки
сама себе прекрасная• 17 февраля 2023
Автор, та яка різниця,що Ви там отримуєте... Не наркоту ж... Я карти Таро замовляю, і що.. хай на свої дивляться.
Тектоническая расческа.• 17 февраля 2023
Ну ліфчики і труси я теж не роздивляюся , я за те, щоб там зробили якийсь куточок з примірочною, як в розетці, касті, а то реально замовила бюстт через шафу, і посоромилася дивитися посилку, але бюст підійшов все добре, а міг і не підійти.
Котя_люлю• 17 февраля 2023
Ответ дляПеремелица
Навіщо?
То есть нет очереди, люди не ждут свои посылки, а просто стоят у Вас за спиной и разглядывают, что у Вас в ящике?
Ангелочек с рожками• 17 февраля 2023
))) а я після останньої посилки вже просто боюся відкривати, бо НП отжигає зі своїми коробками просто піпець)))
автор Перемелица • 17 февраля 2023
Ответ дляКотя_люлю
А ви були хоть раз на новій пошті,що задаєте такі дивні запитання??
автор Перемелица • 17 февраля 2023
Ответ дляАнгелочек с рожками
Це вібро?
Була одна кумедна ситуація перед Новим Роком на НП, довга черга передімною стоїть жінка і отримує посилку, там куртка, вона її оглядає приміряє перед всією чергою, питає нашу думку, ну реально чому б там на Новій Пошті не зробити дзеркало з кабінкою, тарифи же ш підняли он як
Котя_люлю• 17 февраля 2023
Ответ дляПеремелица
Дивні? Это же Вы написали, что никакой очереди нет, но все разглядывают, что Вы получили.
На новую почту хожу через день, но параноиков там не встречала ни разу.
автор Перемелица • 17 февраля 2023
Ответ дляКотя_люлю
Ходіть далі!
Попа как у Кардашьян• 17 февраля 2023
Ответ дляПеремелица
Це вібро?
Ангелочек с рожками• 17 февраля 2023
Ответ дляПеремелица
Це вібро?
це профкосметика для волосся
Котя_люлю• 17 февраля 2023
Ответ дляПеремелица
Ходіть далі!
Удалено администрацией...
автор Перемелица • 17 февраля 2023
Ответ дляКотя_люлю
Удалено администрацией...
Це ви дивна, особисто вам я нічого не написала!передивіться коментарі,а не вигадуйте на ходу!
Просериарила молодость• 17 февраля 2023
А в каком сексшопе заказываете?
Ответ дляПеремелица
Яку чергу?
чергу з людей, які теж отримують посилки, погодьтеся, ви більше часу заберете у оператора ніж той, хто просто забрав і пішов

а якщо у вас на відділенні черг нема, то що вас хвилює? оператор? скажіть йому не дивитися
Кондуктор трамвая• 17 февраля 2023
И шо от нас нужно? С вами сходить? Мне всей почтой гирлянду-люстру собирали, такая головоломка мужикам понравилась (или я или люстра). Все довольны), люстра работает. Советую не брать дурного в голову
Самоучка• 17 февраля 2023
У меня всегда что-то прикольное в посылках) но осматриваю редко