МЕСТО_Встречи• 17 февраля 2023

Ви зараз за кордоном, якою мовою спілкуються..

люди у телеграм чатах вашого міста ?
Результат:
вже голосів: 73
52 (71.23%) Переважно російською
21 (28.77%) Переважно українською
Медсестричка• 17 февраля 2023
Італійською
Зашла на 5минут• 17 февраля 2023
я за кордоном украинский слышу только от выехавших жителей Западной Украины. В основном в чатах русский
оксюморон• 17 февраля 2023
Словацькою, англIскою
Леннон_Жив!• 17 февраля 2023
Я у Польщі. Тут у телеграм каналах міста багато тих, хто приїхав давно. І є білоруси точно. Дика мішанка російської, української та польською кирилицею)))
Винник• 17 февраля 2023
Не спілкуюся в телеграм чатах
Підписалася на українську програму адаптації в іміграції, прийшла розсилка російською з якимсь російським телеграмом Кинула в спам
Злюся
Вся такая растыкая• 17 февраля 2023
Удалено администрацией...
Баба-царьлебедь• 17 февраля 2023
Ответ дляЗашла на 5минут
Сегодня была в Праге: русских и беларусов - толпы
Соображалочка• 17 февраля 2023
Пишу українською, говорити намагаюсь також, та дома російською. Діти тільки українською
всегдаДаДа• 17 февраля 2023
Переважно українська мова..попереходили на мову багато тих, які ще весною писали російською. Я теж перейшла. Вже і звикла спілкуватися українською. Часом в чати залітають упороті, яких Україна дамбілавосімлєт, то ті за кацапську глотку рвуть . Але таких мало слава богу
Серьезная баба• 17 февраля 2023
Ответ дляЗашла на 5минут
Плюсуюсь
Kidstaff Bot• 17 февраля 2023
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
TaFo• 18 февраля 2023
дома на русском, в обществе на польском, с партнерами/ клиентами на украинском, английском.