Соната любви• 18 февраля 2023

The Times или ОВА, кому верить, каждый выводы делает самостоятельно.

Поблизу кордону з Сумщиною зосереджено 10 тисяч російських військових, – The Times
На території Росії поблизу з Сумською областю окупанти сконцентрували велике угруповання військ, налічується 10 тисяч військових. Це найбільша концентрація, яка коли-небудь була в цій точці.

Про це йдеться в матеріалі The Times

Захисники, які охороняють кордони Сумщини, повідомили про велике угрупування військ у Росії поблизу з регіоном.

"По той бік кордону із Сумами зосереджено 10 000 російських військових. Це найбільша концентрація, яка тут коли-небудь була",- зазначає старший лейтенант ЗСУ Андрій Гулаков.

Також, за спостереженнями прикордонників, росіяни побудували у своєму розташуванні польовий госпіталь. За словами старшого лейтенанта, це є показником, що рашисти планують наступальні дії. Минулого року так і сталося, і базування військ поблизу кордону з Україною "для навчань" було блефом.

Також російські військові гравієм засипали дорогу, котра веде до кордону – завдяки цьому там може рухатися бронетехніка. Минулого року грязюка заважала окупантам оперативно просуватися.
автор Соната любви • 18 февраля 2023
Інформація про 10-тисячне угруповування ворога на кордоні Сумщини не відповідає дійсності, - ОВА
На російсько-українському кордоні у Сумській області ударного угруповання ворога не зафіксовано.

Про це заявили у Сумській ОВА

Інформація про 10 тис. російських військових на кордоні з м. Суми не відповідає дійсності. Станом на сьогодні, за інформацією військових, ударного угруповання ворога на кордоні з Сумщиною не зафіксовано’, - йдеться в повідомленні.

Сумська ОВА вже звернулася до правоохоронних органів щодо перевірки джерела цих даних.

’За попередньою інформацією, це не що інше, як ІПСО’, - зазначили в ОВА.
sammy• 18 февраля 2023
Після шашликів не знаю кому й вірити
Nat-li• 18 февраля 2023
Елена1265• 18 февраля 2023
Ответ дляsammy
Після шашликів не знаю кому й вірити
Действительно, сложный выбор 🤔
боригнув• 18 февраля 2023
таке бачила
Читака• 18 февраля 2023
То написали ж що будуть розбиратись, чому Гулаков так сказав. Взагалі тут багато дівчат з Сумщини і бачила, що є ті хто зовсім близько до кордону, якби щось, то вже б помітили і сюди принесли, якщо мовчать люди які там близько, значить все ок.
4udik• 18 февраля 2023
Я звісно не військовий експерт, але на мій погляд - 10 тисяч це не про наступ. Максимум - про якість маневри з ціллю перетягнути частину військ на ту ділянку.
автор Соната любви • 18 февраля 2023
Ответ дляЧитака
думаете просто так, от нечего делать, решил Гулаков дать интервью мировому изданию?
а мировое издание берет интервью у всех подряд, кто хочет засветиться?

разбираться могут по разному, закрыть рот и заставить дать опровержение.

это как с Санта.
когда он написал о том, что реально происходит в Песках.
его стали искать с единственной целью- чтобы он закрыл свой рот.
Коли я просив про допомогу для Пісків, відреагували миттєво… почали шукати мене по усьому фронту, аби дати пизди. І це була єдина реакція. Бо у нас такого не може бути. Ми ж непереможні. Ну, вбило в тих Пісках зо п‘ять сотен бійців, і що? На інших напрямках ми ж йдемо вперед!
В який перед? На яких напрямках?
В сухому залишку - проєбали Піски, звітуючи кудись «нагору», що на місці є все і те «все» до всрачки ефективне.
Можливо, у вас, шановні, те «все» ефективне. Хоча, є блядські сумніви, що це звичайний піздьож.
Наша арта щоденно звітує про знищені танки та арту ворога, а я за два місяці побачив найближчий до цілі прихід за 80 метрів, і це було щастя - ворожий танк нарешті зрозумів, що цілять в нього, і припинив стрільбу. До цього «прямого влучання» коректури вимірювалися сотнями метрів.
- Друзі, ви сьогодні стріляли тупо в сусіднє від їх позицій поле, метрів за 800 від цілей.
- Пішов ти. Ми відпрацювали по координатах. Цілі знищено.
- Вам дати відео, де ці цілі не зрозуміли навіть, що стріляють по ним?
- Засунь те відео собі… І взагалі, ти хто такий?
- Дві вертушки щоденно виходять на рубіж, задирають носи, і з критичної дистанції випускають БК в голе поле…
- Закрий рота! Ти хочеш позбутися підтримки авіації?
- Окопи завалені роздутими смердючими тілами наших солдат… Їх сотні тільки тут.
- Ти бачив офіційні цифри? Не розганяй зраду…
Йцфыяч• 18 февраля 2023
Послухайте що стрілков херкін сказав, воно чмо ще те звичайно, але навіть він каже що це ні про що, там і ста тисяч мало буде.
Дивлюсь іноді його істєріки. Задоволена
Yula-art• 18 февраля 2023
Не нагнітайте. Вчорашніх двох тем мало? Всі прочитали, зробили висновки. Навіщо знову?