Мрію про пончик• сегодня в 00:15
Квартирне питання
Тут в топі тема про квартири та брата з сестрою. А чи була в Вашому житті/житті близьких Вам людей ситуація, коли одну дитину батьки забезпечують квартирою і багато в чому допомагають фінансово, а іншій дитині - нічого (можливість є). Як складалось потім спілкування у дітей з такими батьками? Ситуація знайома мені і цікаво чим це обернеться за 10-20 років і чи не обернеться ще так, що найбільш обділеному доведеться вкладатись в батьків, а той, хто отримував фін. підтримку зільється.
Мрію про пончик
• сегодня в 00:17
Ответ дляШкідлива молекула
Сценарій реальний і думаю, що таке зустрічається частенько
Та звісно, що реальний. Мені цікаво, як поставити на місце потім тих батьків, якщо вони почнуть щось вимагати з ’обділеної’ дитини. (так, так, це їй право щось комусь дарувати, чи не дарувати. Але і право дитини забезпечувати їх на старості, чи ні)
Бокс-орун• сегодня в 00:18
Ответ дляМрію про пончик
поставити дуже легко - просто сказати в очі як є насправді
З вишневого садка• сегодня в 00:21
Ответ дляМрію про пончик
То та дитина має ставити, а не ви.
А дитині дуже хочеться закрити гештальт і нарешті побути самою-самою.
Вона робить все, щоб догодити холодним татові/мамі. Патерн з дитинства
Тільки дитина не розуміє, що всі її пориви дорівнюють нулю.
Це з психологом працювати треба
Банан-барабан• сегодня в 00:22
Моя тема. В семье две дочери, но мама всегда считала меня везучей потому помогала и все покупала сестре. В том числе квартиру ей купили когда сестре было 20 лет и обеспечивает ее и сейчас, маме 71, сестре 44 и она не работает. Когда мне нужна была помощь, мне отказали и не раз. Но сейчас мама постоянно рассказывает про истории как кто-то нянчит своих матерей
Слухи-руки не распускаю• сегодня в 00:22
Ответ дляМрію про пончик
В смысле как поставить? Не давать и не покупать. Ртом сказать-нет возможности, не хочу
Янка-угомонись• сегодня в 00:22
Тю, у меня муж с голой жопой, в то время как его сестре - и машину покупали, и деньги на покупку участка и стройку дома давали, и половину стоимости квартиры оплатили. А сыну - не просто дулю с маком, а еще и родительские наставления во всем сестре помогать. Вы можете подумать, что ему тогда причиталось бы наследство? Но нет. Наследовать нечего, потому что свой дом его родители продали, чтобы доце на полквартиры хватило, а сами уехали жить в бабушкину хату. А сейчас уже и бабушкиной хаты нет, потому что населенный пункт с землей сравняли. А родители уехали к родне в белорашку.
Мрію про пончик
• сегодня в 00:23
Ответ дляЗ вишневого садка
То та дитина має ставити, а не ви.
Це з психологом працювати треба
Та я це бачу) Та дитина з психологом точно не буде працювати, на жаль. Я знаю, що це класична ситуація ’золота дитина/цап відбувайло’. Але, щоб уникнути багатьох хейтерських коментарів не описую ситуацію більш детально (на порадниці гнів можна викликати просто будь-чим). Просто скажем, ту дитину шкода і не знаю, як до неї донести те, що є насправді. І можливо хтось поділиться досвідом своїм.
Мрію про пончик
• сегодня в 00:23
Ответ дляБанан-барабан
І як виходите з цієї ситуації?
З вишневого садка• сегодня в 00:25
Ответ дляМрію про пончик
Не будьте співзалежною і рятівником.
Виходьте з трикутника «Крапмана» - погугліть що це
Нічим ви чоловіку своєму не допоможете, тільки гірше зробите
Мрію про пончик
• сегодня в 00:26
Ответ дляЯнка-угомонись
Ну схожа ситуація до моєї, ми ще молоді +/- з чоловіком. Але я вже бачу, до чого все йде. Чоловік то на квартиру собі заробить. Бо тут зараз буде хейт, що він безпорадний і т.д. Просто я не хочу, щоб потім він вкладався в людей, які лицемірно добрі лише, коли їм щось треба і віддають все його сестрі, при цьому хочуть тримати його на короткому повідку. P.S. мої батьки мене житлом забезпечили, і ньому і живемо зараз (це якщо раптом будуть випади в мою сторону щодо цього).
Банан-барабан• сегодня в 00:27
Ответ дляМрію про пончик
І як виходите з цієї ситуації?
Выводы сделала уже давно, ещё в детстве. Очень сильно обижалась на маму когда видела отношение что внук со стороны сестры это молодое дарование, а мои дети просто внуки. Помогаю финансово только маме, на постоянные намеки содержать сестру и ее сына не реагирую
Леплю из пластилина• сегодня в 00:28
Ответ дляБанан-барабан
Розкажіть їй коротку історію: ’Кому майно - тому і гавно’. Хай думає.
Мрію про пончик
• сегодня в 00:28
Ответ дляЗ вишневого садка
Не будьте співзалежною і рятівником.
Та я не хочу його рятувати в класичному розумінні) про трикутник знаю. Я не хочу, щоб ресурси: часові та грошові з моєї сімї перетекли потім на утримання його батьків, бо знайдеться 100500 причин, чому це повинен робити він, а не його сестра, що отримала все.
Янка-угомонись• сегодня в 00:28
Ответ дляМрію про пончик
Не надо никому открывать глаза. Гонцу, принесшему плохую весть - рубят голову. Помните об этом
Чорнобаївка• сегодня в 00:31
Ответ дляМрію про пончик
А вы думаете когда родители имели квартиру одну и после смерти квартира пополам на двоих, это честно. Но дети потом не могут договориться, это ещё хуже
А я кумедна• сегодня в 00:32
У меня есть среди друзей похожие примеры, но не такие.
Например, подруга и ее брат, то родители помогают подруге, потому что брат женился и практически оборвал общение с родителями, то в принципе, поведение родителей логичное
А я кумедна• сегодня в 00:32
Ответ дляМрію про пончик
А зачем ставить потом? ставьте сейчас
Янка-угомонись• сегодня в 00:32
Ответ дляМрію про пончик
Он будет вкладываться. И вы ничего с этим не сделаете. Это его семья. Уж какая есть, такая есть. И он их любит несмотря ни на что, просто по умолчанию. Начнете показывать кто есть кто - получите по лбу. И хорошо если останетесь женой, а не станете бывшей женой. Делайте так, чтобы не было свободных денег, вот и вся стратегия. Создавайте очень важные траты внутри своей ячейки общества, и смиритесь с тем, что так или иначе десятина будет уходить в фонд помощи говнородичей
З вишневого садка• сегодня в 00:33
Ответ дляМрію про пончик
Ви так далеко забігаєте.
Чому ви вирішили, що їм буде потрібно утримання?
З вишневого садка• сегодня в 00:34
Ответ дляМрію про пончик
Тоді потрібно працювати із психологом вам.
Бо ви єдина в цій компанії, кого щось не влаштовує.
Інші довольні порядком речей, як я зрозуміла
А я кумедна• сегодня в 00:35
Ответ дляМрію про пончик
Так это не вы должны не хотеть, а он
Его выбор, а не ваш
Не рахую, а вважаю• сегодня в 00:36
Ответ дляМрію про пончик
Не хочет идти к психологу пусть онлайн смотрит информацию. Больше никак не поможете
З вишневого садка• сегодня в 00:38
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Так він вважає що не має проблеми )
Не буде він нічого дивитися)
Мрію про пончик
• сегодня в 00:39
Ответ дляЗ вишневого садка
Ви так далеко забігаєте.
Бо донька їх після купівлі їй квартири виїхала закордон. Для чого вона була їй вже і негайно (вона неодружена і без дітей) потрібна я так і не зрозуміла. Відповідно, увага вже переключилась на нас, але тільки на разі в ролі ’подзвонити і якийсь брєд розказати, чи приїхати в гості без попередження’
Не рахую, а вважаю• сегодня в 00:39
Ответ дляЗ вишневого садка
Так він вважає що не має проблеми )
Не буде він нічого дивитися)
Значит ничего не изменится)
З вишневого садка• сегодня в 00:41
Ответ дляМрію про пончик
Гостей без попередження ви я повноправна власниця можете випроводжувати.
Квартиру вони вам купляти не зобовʼязані були.
Претензії тут ваші невиправдані.
Те що ваші купили, ніяк не зобовʼязує свекрів купляти.
Можливо вони купили собі здавати на старість
Претензії тут ваші невиправдані.
З вишневого садка• сегодня в 00:41
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Значит ничего не изменится)
Це з собою треба працювати, щоб змінилось, а не людей довкола міняти)