Машка-замарашка• 18 февраля 2023
Таро
Стоит ли доверять загаданному мужчине?
Тарологи,что скажете?
Машка-замарашка
• 18 февраля 2023
Ой картинка загрузилась верх ногами:) Не знаю как ее теперь перевернуть...
Машка-замарашка
• 18 февраля 2023
Ответ дляЛгин
Нет
Ну я тоже так думаю.Много обмана от него...
РокерША• 18 февраля 2023
Нет, не стоит.
Вроде бы и неплохо все, но все-равно «иллюзия». От него плотский интерес к Вам.
Я натуралка• 18 февраля 2023
Много недосказанности, заданный человек много фантазирует о вас , особенно сексуальные фантазии , но сам не знает конкретно чего хочет , так же у него прям какието собственнические мотивы , вплоть до «ложь во благо» по своим каким-то причинам, возможно выдуманным .
Нет , доверять не стоит на 100%.
Наверняка• 18 февраля 2023
Автор, люба, трьох карт було б цілком достатньо. А так, я не впевнена, що не можна довіряти. Більше схоже на те, що це ви багато нафантазували про нього. І вважали, що він саме те, що потрібно вам зараз. Чоловік взагалі непоганий, вміє заробляти, чітко розподіляти час між працею та відпочинком. Гроші є, але може їх ’зажимати’)
Не принц, звичайно, але для іншої жінки підійде більш вдало. Автору можу сказати, що просто не його людина.
Питання трішки не так задали, так як варто чи не варто вирішувати тільки вам. Краще на другий раз на такі питання запитуйте : ця людина мене обманює? від нього є нещирість? я пожалію, якщо буду довіряти йому? і т.д.
Багато карт натянули дуже для питання тим самим себе заплутали))
По картах ви про людину думаєте краще, ніж він є насправді. Завищуєте його або сприсутність в вашому житті, або його якості в цілому. Людина маніпулятор, вдало вміє робити так, що було по його, невідповідальний, насправді не є відкритий. Хоча може показуватись на перший погляд дружелюбним та відкритим. Вам більше показали карти опис людини, а рішення знову ж приймати вам.
Попробуйте задати питання чи щирий він з вами.