ОдинРазНадетое• 18 февраля 2023
знову я самотня. проблема в мені! допоможіть мозги на місце поставити
а може це вже і впринципі неможливо, не знаю! Кожного разу, коли я починаю зустрічатись і можу зустрічатись 2 роки з людиною я її фактично душу собою і перетворюю життя на існування, а не життя: намагаюсь обмежити свободу і ізолювати від усіх і всього . Тобто у стосунках зі мною не можна дуже довго говорити кожен день по телефону з родичами, мене це бісить. Не можна піти з друзями окремо нікуди, бо я себе накручую що там може бути чиясь дівчина і він собі сподобає або просто самотня дівчина. Не можна ні до кого піти окремо на весілля/ день народження якщо я не хочу йти. Не можна їздити у відрядження на 2-3 тижні чи навіть декілька днів бо я себе накручую і сходжу з розуму і результат купа сварок! Я переживаю щоб більше грошей лбдина не почала заробляти бо ж знову більше грошей то буде думати про бабів бо грошей купа ….
переживаю щоб на іншу красиву не дивився в магазині. і якщо це продавщиця щоб потім може десь за моєю спиною не почав йти до неї і просиии номер телефону . (То таке в моїх мозгах). Переживаю якщо поїде у відрядження то відразу піде шлятись десь до проституток або нічні клуби…..
переживаю якщо влаштуватися буде пробувати в офіс а там інші жінки і може коханки і інтрижки….
Скажіть шо воно таке?!?!?
Живчик-счастливчик• 18 февраля 2023
Складно дуже,не уявляю чи можливо щось змінити,потрібно довго над собою працювати.
Живчик-счастливчик• 18 февраля 2023
Ответ дляСмайлик
Что? Признаки пстхопата на лицо...от вас надо бежать без оглядки, сменив все номера телефонов.страшный человек. У меня только один мч был похожий. Сбежала после 3 встречи, заблокировав везде. Это психопаты . Душат своей любовью, контроль, ограничения во всем, истерики..вам надо идти к психотерапевту и работать ..работать....иначе быть вам одной по жизни.от вас бежать будут все как от прокаженной. Кто ж захочет рядом иметь ’таке стпахіття’?
Та не доведи такий моральний терор.
Инста_Богиня• 18 февраля 2023
Ответ дляМульйонерша
А я наоборот даю слишком большую свободу, и верю человеку, и в итоге меня всегда обманывают 😢.
Завжди так і є, просто не всі про це дізнаються потім,я маю на увазі про зради