Дівчата, таке питання. Хто знає відповідь?
Якщо людина з дитиною прожила певний час в Польщі, працює вже там, чи може вона переїхати в Німеччину зараз? Дякую за адекватні відповіді 😉
Ответ дляК@тен@
многие так делали. Знаю, что Польша уже не дает защиту, если брали в другой стране (как и Чехия). а Германия - страна социальная, там много беженцев и никому не отказывают вроде, но надо быть готовым к тому, что жилье найти сложно (но возможно!)
Дает Польша защиту, и после Германии и после чехиии м тд.
Khmelnichanka• 19 февраля 2023
Дізнайтесь в міграційній службі Німеччини. Бо зараз багатьом пртходять відмови в параграфі. Хоса Польщі то наче не мтоскється, але... Крпще перестрахуватись.
Ответ дляСhanelKa
Ви можете отримати захист в Німеччині, єдиний момент врахуйте, якщо через табір, то там наразі багато сірійців через землетрус туди поїхали … в таборі з ними дуже важко
Можливо, не всі такі табори
Дякую, я так теж думаю.
Ответ дляСветлана_32
Дякую, я так теж думаю.
Я знаю, бо мала розмову з родичкою, яка там. Вона питала, які ще країни приймають( втрапила в халепу з тими сірійцями. Але це такий випадок, що може не всюди так!
Можливо на півночі краще
Це почитайте в німецьких телеграм каналах, де і як зараз
Але, через землетрус, сірійці втратили житло і нова хвиля там реально
Можливо на півночі краще