Там-тарарам• 19 февраля 2023

Дівчата, Вінниця, може комусь потрібна робота? Менеджер в Інтернет магазин

Працювати з дому, приходити в офіс раз в день розкласти товари по посилках (чисто онлайн з інших міст на жаль не підходить).
Група товарів: канцтовари, іграшки, побутові товари, вироби з натуральної шкіри.
Заробітна плата 7000 ставка + 3% від каси (12−18 тис. загалом).
Територіально офіс знаходиться в приватному секторі на Старому місті
Графік роботи з 9 до 18 — I зміна, з 12 до 21 — II зміна (зміни чередуються між собою через день, або тиждень перша, тиждень друга).
Субота та неділя по 1 менеджеру в черговому телефонному режимі з дому, відправок сб-нд немає.
Обов’язки:
- обробляти замовлення оформлені самостійно клієнтами, а також приймати замовлення по телефону та мессенджерах, формувати замовлення на склад;
- контактувати з менеджером складу при можливих змінах позицій в замовленні, або відсутності товару на складі;
- роздруковувати накладні на замовлення, робити накладні в додатках Нової та Укрпошти;
- додавати контент на сайти та інші торговельні майданчики;
- зустрічати доставку, приймати товар;
- розпаковувати товар і розкладати по коробках згідно накладних;
- після відправки замовлень розсилати клієнтам номери декларацій.
Запаковувати посилки не потрібно, для цього є інший працівник, лише правильно розкласти по замовленнях!
Молодь не розглядаю, бажано 40+. Дуже хочеться двох менеджерів, яких потрібна динамічна, але спокійна робота без виносу мозку та колективу, які вміють самостійно організовувати і контролювати свою роботу.
Можливо тут знайду своїх помічників. Порадниця сила)
пу_пугренчик• 19 февраля 2023
Від щирого серця бажаю знайти відповідального помічника. З цим зараз складно

автор Там-тарарам • 19 февраля 2023
Ответ дляпу_пугренчик
Дякую. А чому складно, ніби ж всі жаліються, що роботи немає? В телеграмі група Вінниці по вакансіях лише продавці та піцейоли по 9-10 тис. з/п. Вважаю в нас краще
СМСница• 19 февраля 2023
Как жаль, что вы в Виннице. Работа-мечта..
Найдёте желающих очень много, 100% !
пу_пугренчик• 19 февраля 2023
Ответ дляТам-тарарам
В тому то і справа. Жаліються, приходять працювати, а через деякий короткий час забивають на роботу з аргументом «а що ви хотіли за таку зарплату» Або візьмеш маму в декреті, яка «має багато часу і дуже хоче працювати», а вона тобі всі дедлайни зриває з аргументом «ну у мене ж діти».
автор Там-тарарам • 19 февраля 2023
Ответ дляСМСница
Найдёте желающих очень много, 100% !
Ой, девочки, я это все сама с нуля начиная от идеи и т.д., когда уволилась из Университета, старший в яслях был, уже в 4 классе, в процессе младший появился , которому 5 уже, но с проблемным поведением, в садик не ходим. Всё устала, настроено уже все до автоматизма, сайты, реклама, привозка товара, упаковка, отправка, решила делегировать
Плакулька• 19 февраля 2023
Доброго дня.

’Приходити раз в день’ - скільки це займає зазвичай часу? При цьому хто приймає замовлення онлайн?

Сб і нд який графік роботи?

’додавати контент на сайти та інші торговельні майданчики’ вручну чи загрузка? Скільки майданчиків?

- ’зустрічати доставку, приймати товар;’ - чи потрібно носити щось дуже важке чи є помічники?

Дякую завчасно)
автор Там-тарарам • 19 февраля 2023
Ответ дляпу_пугренчик
а за таку, це за яку? І яку їм треба? від 20?

пу_пугренчик• 19 февраля 2023
Ответ дляТам-тарарам
Ага. А можна і більше. Вони ж витрачають на ваш бізнес найцінніше, що мають - свій час!
Це я ділюся тим, з чим сама зіштовхнулася.
автор Там-тарарам • 19 февраля 2023
Ответ дляПлакулька
Доброго дня.

Сб і нд який графік роботи?

Дякую завчасно)
З 14,30 чекати доставку. Потім розкладати, до 18 напевне
Підколючається другий менеджер. з 12 до 21 можна працювати вдома: додавати контент на сайти та інші торговельні майданчики, при великій завантаженості 1 менеджера та в той час коли він зайнятий підготовкою замовлень до відправки, приймати замовлення через сайти і по телефону. Після відправки замовлень розсилати клієнтам номери декларацій, а також комунікувати з клієнтами по нових замовленнях (з 17 до 21 год. вони активно з’являються).
І вручну, і вигрузка, і дізнаватися новітні майданчики
Якщо важке, можна перекотити, передвинути
175см55кг19лет (она)• 19 февраля 2023
Я б хотіла таку роботу, бажаю знайти відповідальних працівників
автор Там-тарарам • 19 февраля 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Дуже дякую, бажаю Вам знайти таку роботу, яку ви хочете)
автор Там-тарарам • 19 февраля 2023
Ответ дляпу_пугренчик
От тому я молодь не особливо хочу, вони швидкі, але менш серьойзні. Хочу одноліток +-. Мені 39)
Плакулька• 19 февраля 2023
Ответ дляТам-тарарам
Дякую! Передала інформацію.
Девушка Прасковья• 19 февраля 2023
А выходных нет вообще ?
Оля_с_киркою• 19 февраля 2023
Робота клас. Шкода що я не з Вінниці.
автор Там-тарарам • 19 февраля 2023
Якщо що, пишіть на телеграм 099 080 91 29
Всім дякую
Слоник-тоник• 28 февраля 2023
Отличная работа! И очень хорошо, что берете 40+ обычно работодатели считают, что в таком возрасте пора уже ползти на кладбище... Удачи в поиске работников! Была бы в Виннице - пошла бы)