Брюльтик• 19 февраля 2023

Чи заставляли дітей ходити на якийсь гурток?

Син записався в музичну школу, проходив півроку, тепер ніяк не хоче ходити. Хоче щоб виписали. Я вже почала здаватися, набридло постійно туди його просити щоб ходив, кожен раз через істерику. Говорить що нецікаво. Але таке у нього з усим, йому цікаво лише телефон чи комп’ютер . Щоб Ви зробили?
Ларсон Петерсон• 19 февраля 2023
Ответ дляБрюльтик
От і я так думаю, що може бути, віддали на гітару, мріє грати, але тяжко йому і не хочеться.
я так понимюа он себя ищет.
ен пошла музыкалка, ну да Бог сней.
Твердая валюта• 19 февраля 2023
Мене в дитинстві заставляли ходити скрізь. І музикалку примусили закінчити і гімнастикою заставляли займатись 6 разів на тиждень. Я ненавиджу своє дитинство. На всі канікултюи в село ввдвозили до баби з дідом допомагать по господарству. Мама вважає, що виховувала мене правильно. Я після закінчення музшколи до інструменту не підходила. Свою дитину лише на спорт вмовляла ходить, були періоди коли не хотів ходить. Зараз немає можливості займатись, ми виїхали, дитина сумує за тренуваннями.
ПироженкА• 19 февраля 2023
Моих заставлять не надо, они сами выбрали и сами летят на занятия. Одна дочь от гитары с репетитором, правда, отказалась, поняла, что совсем не её (хотя получилось замечательно, очень быстро училась). Я не настаивала, другого для радости хватает.
Фрекен бок• 19 февраля 2023
Ответ дляБрюльтик
Спробуйте поміняти вчителя у музичній школі.
постою_послушаю• 19 февраля 2023
Ответ дляс_переулочк­а
А хз.
Мене заставляли, я через то тепер ніяких групових занять витримати не можу.
Доньку, ясна річ, я не заставляла. Як тільки попросила - скрипку покинула. І що? Виросла і каже, чому ви мене не змусили ходити далі.
Зачем? Хочет играть, берет учителя и учится
У нашей учительницы по вокалу есть ученики вообще любого возраста, даже пенсионерки. Мне 45, я второй заход на фортепиано делаю сейчас, первый был в 25, не хватило времени из-за работы. Но легче, конечно, родителей обвинять..
Печальки.нет• 19 февраля 2023
Ответ дляСемен Семеныч
В мене дочка мріяла про те, як буде грати на фортепіано. Попалася хороша вчителька, їй сподобалося, 2 роки займалася. Потім ми переїхали в інше місто, дочка казала, що їй все одно яка буде вчителька, фортепіано не полишить і буде продовжувати. Друга вчителька не дуже сподобалась, хоча я б так не сказала, вона просто більш вимоглива. Тобто 3 рік вже ходить в музичну, і ви знаєте, якщо виникне бажання полишити, то буду заставляти. А що робити? Перекреслити роки навчання?
3 года, а ещё сколько учиться? Раньше было 7, сейчас вроде 8. После 4 лет в мое время большинство отсеивались. Вот вы представляете, как это? Это не просто посещение муж школы, это ещё звездуча куча времени потратить на выполнения дом задания.
Печальки.нет• 19 февраля 2023
Ответ дляСтервочка
У мене в дитинстві була схожа ситуація, мені теж дуже подобалася перша вчителька фортепіано, але потім вона захворіла і ми були змушені її змінити. З іншою я вже навчалася без бажання, за вимогою батьків, бо ж інструмент дорогий))) Як тільки отримала диплом, з гарними оцінками, доречі, то більше жодного разу грати не сіла, зараз навіть котячий вальс не зіграю. То ж - ’а що робити, перекреслити роки навчання’ іноді абсолютно беззмістовний аргумент.
У меня тоже оценки были хорошие, учителя думали, что я дальше поступать буду) ага) я тоже много лет не садилась играть на 🎹)
Бутербродница• 19 февраля 2023
Двох дітей заставила перший рік було важко.Постійно нили,я сказала здаються слабаки.Другий рік самі ходять іноді риють не буду,говорю ти слабак?Ходить.
Я в дитинстві постійно здавалася і моя мама не примушувала,зараз шкодую,що не закінчила.
Семен Семеныч• 19 февраля 2023
Ответ дляПечальки.нет
7 років вчитися, я з самого початку не заставляла,це було її бажання і мрія про фортепіано. 1 рік провчилась, то я постійно запитувала чи подобається чи будем продовжувати. На початку ще можна міняти щось, пробувати інше. А тепер, якщо захоче покинути, то вже не дозволю. Поки що бажання не пропало, побачимо що буде далі, але знаю що у багатьох з часом лінь бере верх і з´являється спокуса покинути, а в дорослому віці жаль, що батьки не заставили.
с_переулочк­а• 19 февраля 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Що зачем?
Я просто описую свій досвід.
Звичайно, вчитися можна в любому віці