ТАЗератти• 19 февраля 2023

В кого Apple??

Якою зарядкою заражайте?? Я купила зарядне за 300гри нове 20 w. справність акумулятора вже 89%.

За місяць взагалі напевно буде 60( Треба напевно переходити на Samsung
Не против• 19 февраля 2023
Ответ длямесяцкие
Расскажите нам тогда, неграмотным, где смотреть?
сарказм тут тоже не все понимают)

Бочка порохУ• 19 февраля 2023
Ответ дляТАЗератти
Дякую вам !а це дорого буде коштувати??
Просто лишати телефон Майстру щоби поміняв батарею може ще щось забрати з телефона переживаю
По ціні не скажу, бо батареї різні. А майстра тільки перевіреного шукайте.
месяцкие• 19 февраля 2023
Ответ дляАлгонавт
Налаштування-акумулятор-заряд і справність акумулятора
Это в настройках?
Алгонавт• 19 февраля 2023
Ответ длямесяцкие
Это в настройках?
Так, в мене українською інтерфейс просто.
месяцкие• 19 февраля 2023
Ответ дляАлгонавт
Я там всегда и смотрю
Алгонавт• 19 февраля 2023
Ответ длямесяцкие
Я там всегда и смотрю
Ну тоді донька дуже старанно рік користувалась. Але зазвичай так падає за 2 роки. За рік воно десь 96 лишається.
Здесь на минутку• 19 февраля 2023
А что вы купили бу за 35 тыс? За эту сумму можно было взять новый, не последней модели, но новый из магазина с гарантией и тд.
Боевая• 19 февраля 2023
Ответ дляТАЗератти
Дякую вам !а це дорого буде коштувати??
Ви в Києві? Є сервіс, який приїжджає і за 20 хв при вас міняє. Чоловік недавно за 1300 міняв, але без перепайки контролера. З перепайкою 1800 було б
Ворона• 19 февраля 2023
Ответ дляТАЗератти
Похоже, что вы купили телефон с уже поменянной батареей..

3@йk@• 19 февраля 2023
За 35 мені вийшов 14, на 128, брала дочці в Польщі.
Смисл в бу?
Вкаблучках• 20 февраля 2023
Ответ дляМошеЙница
а когда купили какой был? у меня 79 и это 11 про с момента выхода в интенсивном режиме
И как у вас держит заряд? У меня 83% и уже думаю менять, или батарею или айфон)
LIANA171185• 20 февраля 2023
У меня обычная китайская зарядка:кабель с адаптером(или коннектором).Раньше была Moxom,но быстро сломался адаптер.Не знаю,есть ли такие от Яблочка-не искала.