Малая Налегке• 20 февраля 2023
SPF на обличчя літом. А як же засмага?.... Біле обличчя і засмагле тіло?...
Я люблю засмагле тіло. Обличчя планую з SPF вже з цього літа (раніше не користувалася, але вже під 40років...косметолог каже треба) - але ж який то вигляд буде з білим незасмаглим обличчям і засмаглим тілом?.. Як зробити баланс?...
Малая Налегке
• 20 февраля 2023
Ответ дляНалитое яблочко
Обличчя засмагає, але рівненько без жахливої пігментації
да?...ой, сподіваюся))) а з спф можна обличчя сонцю підставляти чи капелюхом закривати всеодно треба?
Дон Пэдро• 20 февраля 2023
Це захист від шкідливих променів, які пришвидшують старіння, а засмага все одно буде, але без пігментації
Кнопкотык• 20 февраля 2023
Тональний трохи темніший візьміть, буде гармонійно. До речі, тілу теж уф шкідливий. Якщо без засмаги ніяк, краще придивитися до кремів автозасмаги.
Ms. При теле• 20 февраля 2023
Все життя без крему засмагаю, головне правильні години і фізичний захист
( панама, парасоля). Креми не менше шкідливі за сонячні промені.
Нерадистка Кэт• 20 февраля 2023
Ответ дляMs. При теле
да Вы пещерный человек
Лень гуглить• 20 февраля 2023
Ответ дляMs. При теле
А чим же крем шкідливий?
А то може я чогось не знаю..
Ms. При теле• 20 февраля 2023
Ответ дляЛень гуглить
А чим же крем шкідливий?
А то може я чогось не знаю..
Досліджень є вдосталь, шукайте.
Ms. При теле• 20 февраля 2023
Ответ дляНерадистка Кэт
да Вы пещерный человек
Вони якраз меланомою не хворіли.
Лень гуглить• 20 февраля 2023
Ответ дляMs. При теле
Досліджень є вдосталь, шукайте.
Так офіційних джерел не буде, я так зрозуміла?))) Чули дзвін,та не знаю де він) парасолька форева
Ms. При теле• 20 февраля 2023
Ответ дляЛень гуглить
Я Вам не ВОЗ. Ви маєте офіційні дані, що крем дає 100% захист від раку шкіри?
Лень гуглить• 20 февраля 2023
Ответ дляMs. При теле
А де ми говорили про рак шкіри?Ви як, вмієте читати чи ні? Чи крем потрібен лише для того,щоб на рак шкіри не захворіти? Про передчасне старіння ми не чули,ні? Ну,як мінімум
Вам 60+?
Лень гуглить• 20 февраля 2023
Ответ дляMs. При теле
Вони якраз меланомою не хворіли.
Зато тривалість життя у них була зашибісь))))
Ms. При теле• 20 февраля 2023
Ответ дляЛень гуглить
Вам 60+?
Він передчасного старіння, тим більше парасольки достатньо і годин правильних.
Налитое яблочко• 20 февраля 2023
Ответ дляМалая Налегке
Я не підставляю, бо в мене схильність до пігментації. Спф 50 на обличчя наношу щодня з березня по жовтень )
Да, я блондинка!• 20 февраля 2023
Так пошукайте крем з Спф з тоном, щоб зрiвняти обличчя i тiло. Але ...
Менi зараз 40, з 25 використовую креми з захистом. Шкiра краща, нiж в однолiток подруг. I тiло, i обличчя. Тому раджу все таки подумати про спф для тiла.
Свисток ля-минор• 20 февраля 2023
На тело тоже нужно наносить крем с SPF.
Загар будет в любом случае, но более выраженный и более щадящий.