Ya_nochke• 20 февраля 2023

Что означает эта карта в игре УНО?

irkin• 20 февраля 2023
Нужно смотреть правила к вашей колоде. У нас 2 игры, подобные Уно и правила отличаются.
автор Ya_nochke • 20 февраля 2023
Ответ дляirkin
Скажите хоть какой то вариант
автор Ya_nochke • 20 февраля 2023
Ответ дляirkin
У нас не сохранились правила
FireKitten• 20 февраля 2023
Ответ дляYa_nochke
Скажите хоть какой то вариант
FireKitten• 20 февраля 2023
Ответ дляYa_nochke
Скажите хоть какой то вариант
Правило аварії - Аварії трапляються! Якщо ви витягнете цю картку зі стопки розіграшу - КРАШ ! НЕГАЙНО поєднайте карти у вашій руці з картами з рук наступного за порядком гравця. Добре перемішайте карти, а потім роздайте їх між собою, починаючи з іншого гравця. Покладіть картку «Правило аварії» в стопку скидання, а оскільки це символ підстановки, виберіть новий колір, який продовжить гру. Якщо ця карта виявляється на початку гри, той, хто стоїть ліворуч від дилера, вибирає колір, який починає гру.
автор Ya_nochke • 20 февраля 2023
Ответ дляFireKitten
Спасибо большое!
Благодаря вам наша игра стала интересней!
FireKitten• 20 февраля 2023
Ответ дляYa_nochke
Спасибо большое!
Хорошей игры )