Дівчата, потрібна порада стосовно б/у пральної машини з Європи.
Можливо маєте власний досвід.
Ніяк не можу вирішити що краще - купити б/у чи ремонтувати свою пятнадцятирічну.
По ціні б/у буде трішки дорожче за ремонт.
Покупку нової не розглядаю, так як бюджет до 10 тис. Нову за таку ціну купувати не бачу сенсу.
Можливо маєте власний досвід.
Ответ дляUnona
Б/у разве дешевле стоит ?
Может новую но в рассрочку?
Б/у і коштує 7-9 в середньому.
Ответ дляUnona
Новая от 10
Возьмите в рассрочку , и наличка при вас останется и потихоньку выплачивать будете
Дело конечно ваше , может вы уже нашли норм машинку …
Не знайшла. Вибір величезний, а от як не купити кота в мішку ...
Ответ дляАнфиска_123
Я за б/у..три роки назад купила німецьку,поки нарікань нема..
А яку саме?
Анфиска_123• 20 февраля 2023
Ответ дляМама Остапа
А яку саме?
Blomberg ,вертикальна,на 2-ух підшипниках..працює набагато тихіше чим стара машинка (Аriston)..
Mango-mango• 21 февраля 2023
Мій досвід з бу стиралкою не дуже. Через рік дорогий ремонт. Декілька місяців попрацювала і знову зламалася. Машинка AEG з верхньої загрузкою
Всегда брали новую.Но тут переезд в 14 году,техники с собой никакой.Купили бу из Европы .Бош на 5 кг.с сушилкой.Вроде норм.стирала.Сначала сушилка вышла из строя,а машинка стооотлько вещей протёрла в дыры.Потом вообще не включилась.(года 3 поработала)Продали мастеру за 3,5 тысяч грн.Купили новую .