Обращеница• 20 февраля 2023
Варильна поверхня врівень зі стільницею. Відгуки?
Доброго вечора.
У когось вдома є варильна поверхня врівень зі стільницею?
Дайте відгук, наскільки це практично.
Гарно, але чи практично в користуванні?
Фото для прикладу :
Дайте відгук, наскільки це практично.
Гарно, але чи практично в користуванні?
Фото для прикладу :
Каменная Фрося• 20 февраля 2023
Бачила огляд - на фото це видно, між стільницею і склом має бути невелика щілина у кілька мм, яка заповнюється герметиком. В огляді зауважували, що палітра герметиків буквально кілька відтінків і важкувато підібрати потрібний тон.
Мені цікаво чи тверді крихти, сіль і тп не інтегруються з часом у герметик
Твердая валюта• 20 февраля 2023
Место для грязи есть)) это если так, чтобы отговорить. Красиво когда идеально в керамогранит врезана, но так сложно сделать красиво. Проще накладная.
Засомневаю• 20 февраля 2023
Вона не врівень, має декілька мм висоти. Навіть саме скло має свою товщину, а монтаж такої поверхні проводиться з ущільнювачем, у крайньому разі у мене так було, спеціальна резинка була в комплекті з вврильною поверхнею. Вона теж додає висоти.
Твердая валюта• 20 февраля 2023
Ответ дляЗасомневаю
Немає там висоти. Автор фото додала. Видалила я свої фото з робочого місця, щоб краще видно було. Є, але не дуже близько. Ось так, лівіше, то варочна, яка повністю вбудована в стільницю.
Засомневаю• 20 февраля 2023
Це фото моєї поверхні, вона вмонтована в керамограніт, скло перекриває край отвору, при збільшенні можна бачити що вона вище стільниці
Тоска в носках• 20 февраля 2023
Ответ дляЗасомневаю
Так це накладна, а не в рівень стільниці
Засомневаю• 20 февраля 2023
Ответ дляТвердая валюта
Може Ви і праві, може є таке виготовлення, коли дуже тонкий край скла
Тектоническая расческа.• 20 февраля 2023
да, у меня так. Довольно практично. Во-первых, по бокам поверхности резиновая прокладка, под нее довольно сложно чему-то забиться, она плотно прилегает при установке. То, что забьется, можно убрать легко со временем зубочисткой/ватной палочкой.. Мыть плиту удобно и вокруг плиты рабочую зону, не надо никаких углов поверхности облизывать еще и с боку и тому прочее.
и вам правильно сказали - на фото накладная, она не совсем прям в уровень, но и не так, чтобы особо выступает - там разница в высоте пара мм.
Ответ дляКаменная Фрося
не надо там герметика. Надо правильно просто размеры выреза изначально подбирать (сперва поверхность, потом - дырка, а не наоборот). У нас никакого герметика нет - заводской прокладки с головой достаточно, если она не из какахи сделана
Твердая валюта• 20 февраля 2023
Ответ дляЗасомневаю
То є такі варильні поверхні, щоб вбудувати в саму стільницю. Їх не так багато, але є. Я працювала з кухнями та технікою. Але ідеально, щоб без зазору, не може бути вмонтовано. Він технічно там є, щоб, хоча б туди вставити саму поверхню та віирівняти її.
Засомневаю• 20 февраля 2023
Зараз подивилась відео про накладну і утоплену поверхню. Технічно вони однакові. Накладну теж можна врізати в рівень зі стільницею, якщо в неї край рівний, тобто під 90°, без фаски. Але монтаж доволі складний, вирізи робляться фрезеруванням і на точному обладнанні. В домашніх умовах не рекомендують таке робити. І ремонт теж обходиться дороще. Зазори там є для того щоб скло не тріснуло від нагріву, тому і герметик є. Все це цікаво, але як для мене, то практичніша накладна.
Ms. Искренность• 20 февраля 2023
Ответ дляЗасомневаю
У вас накладная как и у большинства.
А автор про врезную спрашивает
Засомневаю• 21 февраля 2023
Ответ дляMs. Искренность
У вас накладная как и у большинства.
А автор про врезную спрашивает
Так, я вже це зрозуміла. Дякувати порадниці, розширюю кругозір