Ms. Iphone• 21 февраля 2023

Подскажите. Физраствор

Всегда промыю ребёнку нос носолем. Но сейчас он почти 40 гривен стоит, маленький флакон.
Подруга говорит, что можно физраствором. Он дешёвый, на долго хватает. Я посмотрела он по 200 мл, если я буду отливать в пшикалку, то он не будет портиться? Или если его открыл, то нельзя, чтоб он стоял?
Оцененная• 21 февраля 2023
Не будет. Втыкаете туда шприц с иглой и набираете сколько нужно
Из Виа-гры• 21 февраля 2023
Ответ дляОцененная
Аналогічно роблю
БершкомангоЗар• 21 февраля 2023
Хранить в холодильнике
Асталависта бэйби• 21 февраля 2023
Роблю, як описано в першому коментарі, потім переливаю у флакон з пшикалкою.
tanya210587• 21 февраля 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
теж аналогічно роблю , що фіз раствор , що дорогі пшикалки- однаково .
Ежик Хрюха• 21 февраля 2023
Можна навіть не шприцом - відкрити і закрити. Ви ж його не в вену вводите.
А от промивати без пауз - це вельми спірна річ. Мікрофлора-то пару років відновлюється.
Царевна в уггах• 21 февраля 2023
Фіз розчин слабий, як на мене. У дітей квікс з алоє або аквамаріс з декспантенолом. Хватає надовго і має гарну дію. Не летить глибоко під тиском, має фіксований вприск, дуже зручні. І не сушать слизову, що дуже важливо
Твоя подруга• 21 февраля 2023
Ответ дляЦаревна в уггах
Речь шла о цене.
Царевна в уггах• 21 февраля 2023
Ответ дляТвоя подруга
Речь шла о цене.
Ціна - так, але мікрофлора носа дитини важливіше. Це вам будь який ЛОР скаже.
Твоя подруга• 21 февраля 2023
Ответ дляЦаревна в уггах
Вряд ли кто-то будет заливать в гайморовы пазухи. А там, где попадут капли, все с микрофлорой будет нормально. Дышим же мы не кристально чистым воздухом.
Утренняя зорька• 21 февраля 2023
Всегда покупаю для промывки 0,5 л баклашку физраствора за копейки и промываю.
Царевна в уггах• 21 февраля 2023
Ответ дляТвоя подруга
Багато людей по різному користуються. Є ті, що люблять навпаки сильні напори типу пшика. Хтось з грушки фіз розчин в ніс заливає так, що з іншої ноздрі виливається. Та всяке є. Написала свій досвід і рекомендації лікарів. Кому підходить фіз розчин - будь ласка, то ж не заборонено. Теж солена вода, але вона геть слабенька.
Колись я проводила експеримент з дитям. З фіз розчином носик дитини очищувався за 6-7 днів, а з хорошим спеціальним розчином менш чим за 5 днів ставав ідеальним. Головна ціль, як казала мені наша ЛОР - прибрати лишній слиз і не пересушити слизову, щоб не цеплялися ще додаткові хворі.
Баррикадница• 21 февраля 2023
У меня флакон стоит, в нем шприц торчит. Есть еще ампулы физ рр. По 2, 5 и 10мл, если флакон вам не удобен.